English | فارسی
چهارشنبه 04 مهر 1397

تصمیمات جدید درباره موسسات اعتباری

رییس جمهور از تصمیم سران سه قوه برای پیگیری موضوع موسسات اعتباری از سوی نمایندگان آنها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین به نقل از ایبنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، جلسه روسای قوای مجریه، مقننه و قضاییه به میزبانی قوه قضاییه برگزار شد. حسن روحانی رییس‌جمهوری، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه و علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در این نشست درباره مهم‌ترین مسائل کشور و منطقه با هم گفتگو و تبادل نظر کردند.

بر اساس این گزارش، رییس‌جمهوری در پایان این جلسه و در جمع خبرنگاران درباره اهداف برگزاری جلسه سران سه قوه اظهارداشت: بسیاری از مسایل در دستگاه اجرایی، یا قضایی و یا مقننه مورد بررسی قرار می‌گیرند که به هم مرتبط هستند و چنانچه به طور طبیعی و عادی مورد رسیدگی قرار بگیرند، چه بسا نیازمند زمان بسیار طولانی است و این به نفع کشور نیست. لذا در جلسه روسای قوا چنین مسایل مهمی مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تصمیماتی اتخاذ می‌شود که سرعت عمل را بیشتر کند.

روحانی خاطرنشان کرد: بعضی از تصمیماتی که در سایر جلسات از جمله جلسه شورای عالی فضای مجازی نیز اتخاذ می‌شوند، نیاز است که در جلسات سران قوا در خصوص عملیاتی و اجرایی شدن آن تصمیم‌گیری شود که جزء مباحث امروز نیز بود.

تاریخ : یکشنبه 21 آبان 1396 / موضوع : اخبار نظام بانکی / منبع : روابط عمومی

جستجو در اخبار

کلمه کلیدی وارد نمائید :
مرتب سازی :