English | فارسی
شنبه 30 تیر 1397

تهاتر 700 میلیارد تومان از بدهی پیمانکاران وزارت راه

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که در شش ماه ابتدای سال 1000 میلیارد تومان از بدهی پیمانکاران پرداخت شد، گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال 2000 میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران را از طریق ارائه اسناد خزانه اسلامی و تهاتر پرداخت شود.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین به نقل از ایلنا، «داوود کشاورزیان» رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، درباره آخرین پرداختی‌ها به پیمانکاران و اتخاذ سیاست‌های جدید برای تسویه بدهی‌ها، اظهار داشت: تصمیم جدیدی که برای تسویه بدهی پیمانکاران اتخاذ شده، این است که مطالبات پیمانکاران از سازمان راهداری با بدهی آنها به بانک‌ها تهاتر شود.

بر اساس این گزارش، طی شش ماه گذشته لیستی از میزان بدهی پیمانکاران سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به بانک ها تهیه شد و تعدادی از پیمانکاران برای تهاتر مطالبات‌شان از سازمان با بدهی هایشان به بانک ها، در اولویت این لیست قرار گرفتند و به بانک ها معرفی شدند و از این طریق، 700 میلیارد تومان از بدهی به پیمانکاران تسویه شده است.

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ادامه داد: پرداخت مطالبات پیمانکاران از طریق تهاتر با بدهی به بانک‌ها یک روش جدید است و به همین دلیل، پروسه موافقت نهادهای اقتصادی با این طرح و اجرای آن کمی زمان بر بود اما با کمی تاخیر به اجرا رسید و با موافقت پیمانکاران هم همراه بود.

تاریخ : سه شنبه 18 مهر 1396 / موضوع : اخبار اقتصادی / منبع : روابط عمومی

جستجو در اخبار

کلمه کلیدی وارد نمائید :
مرتب سازی :