English | فارسی
چهارشنبه 04 مهر 1397

بن‌کارت بانک کارآفرین؛ قابل ارائه در شعب سراسر کشور

مشتریان بانک کارآفرین می‌توانند برای دریافت و استفاده از «بن‌کارت»، به شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، «بن‌کارت» این بانک در راستای تکمیل سبد محصولات و ارائه خدمات متنوع به مشتریان ارائه شده است.

بر اساس این گزارش بن‌کارت نوعی کارت پیش‌پرداخت مغناطیسی است که با نام، بدون ارتباط با حساب، با قابلیت شارژ مجدد و به منظور پرداخت مزایا و وجوه غیرنقدی به کارکنان و پرسنل شرکت‌ها، سازمان‌ها و موسسات مختلف صادر می‌شود. دارنده «بن‌کارت» می‌تواند کالا و خدمات مورد نیاز خود را به‌دفعات و هر بار به میزان دلخواه تا سقف موجودی کارت، از فروشگاه‌های مجهز به پایانه فروش بانک کارآفرین و یا هر یک از بانک‌های عضو شبکه شتاب خریداری کند. علاوه بر این امکان استفاده از محصول بن‌کارت از طریق درگاه‌های الکترونیکی از جمله خرید اینترنتی، پرداخت الکترونیکی قبوض مصرفی و خرید شارژ نیز امکان‌پذیر است.

لازم به ذکر است که «بن‌کارت» تمامی قابلیت‌های کارت‌ بانکی به‌ غیراز انتقال وجه و برداشت وجه نقد را دارد و بنا به درخواست اشخاص حقوقی و برای پاسخگویی به نیاز شرکت‌ها و سازمان‌هایی که قصد پرداخت مزایای غیر نقدی به کارکنان یا افراد تحت پوشش خود را دارند، طراحی و ارائه شده است. از جمله ویژگی‌های دیگر این محصول امکان دریافت صورتحساب از دستگاه‌های خودپرداز بانک کارآفرین است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بن‌کارت، اینجا کلیک کنید.

تاریخ : دوشنبه 8 آبان 1396 / موضوع : اخبار داخلی / منبع : روابط عمومی

جستجو در اخبار

کلمه کلیدی وارد نمائید :
مرتب سازی :