مرحله نخست بانکداری اینترنتی بانک کارآفرین

مرحله نخست بانکداری اینترنتی بانک کارآفرین آماده خدمات دهی به مشتریان است

مرحله نخست بانکداری اینترنتی بانک کارآفرین برای دارندگان حساب‌های انفرادی و اشخاص حقوقی اجرایی شد و این مشتریان می توانند به مراجعه به نشانی اینترنتی https://ew.karafarinbank.com  از خدمات این اینترنت بانک استفاده کنند.

خلاصه وضعیت حساب‌ها،  صورت حساب موقت، اعلام صورت حساب دوره­ای ( تا 90 روز گذشته ) ، درخواست دسته چک برای دارندگان حساب‌های جاری ،  یادآوری رویدادها ( در صورت درخواست مشتریان ) از جمله اعلام حداقل موجودی تعیین شده برای حساب‌ها، جلسه‌ها و تولد از جمله خدماتی است که در مرحله نخست اجرای بانکداری اینترنتی بانک کارآفرین به دارندگان حسابهای انفرادی و اشخاص حقوقی ارایه می شود.

 
 نحوه درخواست استفاده از « خدمات بانکداری اینترنتی »

مشتریان حقیقی و حقوقی بانک کارآفرین که مقاضی استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی هستند می توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک کارآفرین و تکمیل فرم " درخواست استفاده از «خدمات بانکداری اینترنتی» ( فاز اول) " از خدمات اینترنتی بانک بهره مند شوند.

بر اساس  برنامه‌ریزی انجام شده بهره برذاری از سایر خدمات اینترنتی بانک کارآفرین مراحل آزمایشی را می گذراند و پس از حصول اطمینان از عملکرد صحیح و مطمئن به اطلاع هموطنان و مشتریان خواهد رسید.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده امکان استفاده از خدمات اینترنت بانک برای حساب‌های مشترک بزودی اجرایی خواهد شد.

 

لينک به پيوست

تاریخ : یکشنبه 5 دی 1389 / موضوع : اخبار داخلی / منبع : روابط عمومی
اخبار روز
  • رکود بدتر از تورم، فربه تر شدن دولت با درآمدهای نفتی، تدوین بودجه بر اساس ریال و ... از جمله محورهایی بود که رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در مجمع عالی قشر بسیج آذربایجان شرقی مطرح کرد.
  • گمرک ایران اعلام کرد: در این مدت صادارت غیرنفتی کشورمان ۲۴.۲۱ درصد و واردات کشورمان ۱۵.۴۴ درصد رشد داشته است.
  • معاون اول رئیس جمهور می گوید اشتغال زایی در 10سال گذشته صفر بوده و این مسئله باعث شده تا بیکاری فارغ التحصیلان نگران کننده شود، برای خروج از این وضعیت...
  • ارزش یورو پس از اعلام بانک مرکزی اروپا مبنی بر تزریق بیش از یک تریلیون (1000 میلیارد) یورو به اقتصاد گره خورده این اتحادیه...
  • رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر به اردبیل بیان کرد: تنها علاج خروج از رکود و توسعه کشور توجه به رونق اقتصادی و تولید است.
  • مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی اعلام کرد که روز بعد از واریز یارانه نقدی تراکنش های شبکه بانکی تا 65 میلیون هم افزایش می یابد.
  • معاون اول رئیس جمهور گفت: ۱۰ میلیارد دلار فاینانس چین به مرحله گشایش اعتبار رسیده و این روند در سال های آینده هم رخ می دهد و می تواند روند رو به رشد کشور را سرعت دهد.
  • سازمان جهانی کار با تاکید بر بدتر شدن وضعیت بیکاری جهان تا 5 سال آینده، تعداد اشتغال مورد نیاز جهان تا 2019 میلادی را 280 میلیون شغل اعلام کرد.
  • معاون ارزی بانک مرکزی گفت: با تدوین و ابلاغ مقررات ناظر بر عملیات ارزی صرافی ها ، دخالت عوامل غیر مجاز در بازار ارز و نوسانات در این بازار کمتر می شود.
  • بانک کارآفرین در راستای تکمیل سبد محصولات خود، به منظور تسهیل پرداخت هزینه های درمان افراد تحت پوشش بیمه درمان شرکت بیمه کارآفرین(ذینفعان بیمه) محصول جدید «کارت پیش پرداخت درمان» را برای افراد حقیقی تحت پوشش بیمه کارآفرین عرضه کرد.
Go To
Page Size

جستجو در اخبار

کلمه کلیدی وارد نمائید :
مرتب سازی :