English | فارسی
چهارشنبه 02 خرداد 1397
  مرحله نخست بانکداری اینترنتی بانک کارآفرین

مرحله نخست بانکداری اینترنتی بانک کارآفرین آماده خدمات دهی به مشتریان است

مرحله نخست بانکداری اینترنتی بانک کارآفرین برای دارندگان حساب‌های انفرادی و اشخاص حقوقی اجرایی شد و این مشتریان می توانند به مراجعه به نشانی اینترنتی https://ew.karafarinbank.com  از خدمات این اینترنت بانک استفاده کنند.

خلاصه وضعیت حساب‌ها،  صورت حساب موقت، اعلام صورت حساب دوره­ای ( تا 90 روز گذشته ) ، درخواست دسته چک برای دارندگان حساب‌های جاری ،  یادآوری رویدادها ( در صورت درخواست مشتریان ) از جمله اعلام حداقل موجودی تعیین شده برای حساب‌ها، جلسه‌ها و تولد از جمله خدماتی است که در مرحله نخست اجرای بانکداری اینترنتی بانک کارآفرین به دارندگان حسابهای انفرادی و اشخاص حقوقی ارایه می شود.

 
 نحوه درخواست استفاده از « خدمات بانکداری اینترنتی »

مشتریان حقیقی و حقوقی بانک کارآفرین که مقاضی استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی هستند می توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک کارآفرین و تکمیل فرم " درخواست استفاده از «خدمات بانکداری اینترنتی» ( فاز اول) " از خدمات اینترنتی بانک بهره مند شوند.

بر اساس  برنامه‌ریزی انجام شده بهره برذاری از سایر خدمات اینترنتی بانک کارآفرین مراحل آزمایشی را می گذراند و پس از حصول اطمینان از عملکرد صحیح و مطمئن به اطلاع هموطنان و مشتریان خواهد رسید.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده امکان استفاده از خدمات اینترنت بانک برای حساب‌های مشترک بزودی اجرایی خواهد شد.

 

لينک به پيوست

تاریخ : یکشنبه 5 دی 1389 / موضوع : اخبار داخلی / منبع : روابط عمومی

جستجو در اخبار

کلمه کلیدی وارد نمائید :
مرتب سازی :