مرحله نخست بانکداری اینترنتی بانک کارآفرین

مرحله نخست بانکداری اینترنتی بانک کارآفرین آماده خدمات دهی به مشتریان است

مرحله نخست بانکداری اینترنتی بانک کارآفرین برای دارندگان حساب‌های انفرادی و اشخاص حقوقی اجرایی شد و این مشتریان می توانند به مراجعه به نشانی اینترنتی https://ew.karafarinbank.com  از خدمات این اینترنت بانک استفاده کنند.

خلاصه وضعیت حساب‌ها،  صورت حساب موقت، اعلام صورت حساب دوره­ای ( تا 90 روز گذشته ) ، درخواست دسته چک برای دارندگان حساب‌های جاری ،  یادآوری رویدادها ( در صورت درخواست مشتریان ) از جمله اعلام حداقل موجودی تعیین شده برای حساب‌ها، جلسه‌ها و تولد از جمله خدماتی است که در مرحله نخست اجرای بانکداری اینترنتی بانک کارآفرین به دارندگان حسابهای انفرادی و اشخاص حقوقی ارایه می شود.

 
 نحوه درخواست استفاده از « خدمات بانکداری اینترنتی »

مشتریان حقیقی و حقوقی بانک کارآفرین که مقاضی استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی هستند می توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک کارآفرین و تکمیل فرم " درخواست استفاده از «خدمات بانکداری اینترنتی» ( فاز اول) " از خدمات اینترنتی بانک بهره مند شوند.

بر اساس  برنامه‌ریزی انجام شده بهره برذاری از سایر خدمات اینترنتی بانک کارآفرین مراحل آزمایشی را می گذراند و پس از حصول اطمینان از عملکرد صحیح و مطمئن به اطلاع هموطنان و مشتریان خواهد رسید.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده امکان استفاده از خدمات اینترنت بانک برای حساب‌های مشترک بزودی اجرایی خواهد شد.

 

لينک به پيوست

تاریخ : یکشنبه 5 دی 1389 / موضوع : اخبار داخلی / منبع : روابط عمومی

جستجو در اخبار

کلمه کلیدی وارد نمائید :
مرتب سازی :