درباره مااطلاع رسانیامنیت اطلاعات

امنیت اطلاعات

امنیت اطلاعات اداره امنیت اطلاعات بانک کارآفرین حفظ امنیت اطلاعات مالی و شخصی شما را یکی از مهم‌ترین وظایف خود می‌داند. توجه به ملاحظات امنیتی در ارائه سرویس ‌های بانکی امن از اولویت‌های مدیران و پرسنل بانک کارآفرین می‌باشد.

ما با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی‌ها و علم روز از اطلاعات شما در مقابل دسترسی‌ها و افشای غیرمجاز، تغییر یا سوء استفاده محافظت می‌نماییم. احساس آرامش و اطمینان مشتریان محترم در استفاده از سرویس‌های بانکداری الکترونیک بانک کارآفرین، ثمره مدیریت موثر امنیت اطلاعات و تعهد مدیریت ارشد بانک کارآفرین به این مهم می‌باشد.

به منظور حفظ امنیت اطلاعات مالی مشتریان از انواع راهکارهای فیزیکی، الکترونیکی و عملیاتی استفاده می‌شود تا از این اطلاعات به بهترین شکل محافظت گردد. فقط پرسنل مورد اطمینان بانک مجاز به دسترسی به اطلاعات مشتریان و فقط برای انجام وظایف سازمانی خود می‌باشند.

پرسنل ما در دسترسی به اطلاعات حساس مشتریان محترم، توسط ضوابط اخلاقی مشخص شده توسط بانک محدود شده‌اند. این ضوابط آنان را مقید به رفتار محرمانه در رابطه با استفاده از اطلاعات مشتریان می‌نماید و در صورت عدم پیروی از این ضوابط اخلاقی مشمول تنبیهات انضباطی سختی خواهند شد.

قدرت هر زنجیر به اندازه ضعیف‌ترین حلقه آن است. مشتریان یکی از مهم‌ترین حلقه‌های زنجیره امنیتی سرویس‌های بانکی می‌باشند. یکی از مهم‌ترین تعهدات بانک کارآفرین حفظ امنیت اطلاعات مالی مشتریان خود است. زمانی که آگاه شوید سیستم‌های پیشرفته و سیاست‌های امنیتی این بانک چگونه از شما در مقابل تهدیداتی همچون کلاهبرداری و دزدی هویت حفاظت می‌کنند، احساس امنیت خواهید کرد.

با اطلاعات ارائه شده در بخش آموزش‌های امنیتی به شما کمک خواهیم نمود تا با آگاهی از ملاحظات امنیتی استفاده از سرویس‌های بانکی، ضعیف‌ترین حلقه نباشید. بانک کار آفرین به شما کمک می‌کند در صورت بروز مشکل آن را به سرعت مرتفع نمایید.

 

ارتباط با مرکز کنترل و نظارت اداره امنیت اطلاعات بانک کارافرین جهت اعلام موارد مشکوک امنیتی
تلفن: 23350-021 (داخلی 51213)
         021-26215141
ایمیل: KBSOC@karafarinbank.net