درباره مااطلاع رسانیاخبار کارآفرین
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
ساعت کاری شعب بانک کارآفرین در استان اردبیل به طور موقت تغییر کرد.
یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
برگزیدگان نخستین دوره جشنواره قرآن و عترت ویژه کارکنان و خانواده‌های همکاران بانک کارآفرین و شرکتهای زیر مجموعه معرفی و از نفرات برتر هر رشته معرفی و تقدیر شدند.
یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
مدیر طرح و توسعه بانک کارآفرین گفت: در بانک کارآفرین در نظر داریم چابکی و یکپارچگی را در عین حفظ دقت و سلامت در تمامی فعالیت‏ ها و اقدامات خود به ذینفعان برقرار کنیم و در این مسیر، تلاش داریم حس نوگرایی و تحول را به آنان القا کنیم. چشم ‏انداز بانک بر مبنای پویایی و رشد قرار دارد و این امر در لوگوی جدید بانک کارآفرین مشهود است. بانک کارآفرین همواره به عنوان بانکی خوشنام و پویا مطرح بوده و با تکیه بر اصول و ارزش‏ های کلیدی خود درصدد بوده است از پتانسیل ‏های خود در راستای اعتلای بانک بهره برد و در دوره جدید این مهم با تغییر لوگوی بانک و تمرکز بر برنامه‏ های متحولانه در اولویت تفکر و عمل بانک قرار دارد.
پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰
ساعت کاری شعب بانک کارآفرین در استان کرمانشاه به طور موقت تغییر کرد.
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
ساعت کاری شعبه آبادان بانک کارآفرین تغییر کرد.
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰
ساعت کاری شعبه بانک کارآفرین در شهر اهواز به طور موقت تغییر کرد.
پنج شنبه ۰۵ فروردین ۱۴۰۰
مدیر حوزه مدیریت و ناظر پروژه ری برندینگ بانک کارآفرین معتقد است: هدف اصلی از اجرای تازه گردانی برند در بانک کارآفرین بر مبنای اعتقاد راسخ به مشتری مداری، پویایی و لزوم تحول اساسی و بنیادی در ارائه خدمات مطلوب و نوین بانکی و با اتکا به کارکنان مجرب، امین و دلسوز و تجهیزات پیشرفته بانکی و ارتباطی بین المللی انجام شده است.
چهارشنبه ۰۴ فروردین ۱۴۰۰
معاون مدیرعامل در امور بانکی با اشاره به انجام پروژه ری برندینگ در بانک کارآفرین گفت: در بانک کارآفرین ، تأمین مالی شرکت‌های دانش بینیان و استارت آپی جزء دستور العمل هایی است که در سال ۱۴۰۰ به‌عنوان یکی از استراتژی‌های اصلی در حوزه‌های کسب‌وکار بانک مورد توجه قرار خواهد گرفت.