اخبار نظام بانکی

شنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۹
رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی جزئیات اعطای تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی به ۱۰ میلیون سرپرست خانوار را تشریح کرد.
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹
رئیس کل بانک مرکزی از آمادگی نظام بانکی برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به خانواده‌های یارانه بگیر فاقد حقوق ثابت خبر داد و گفت: این تسهیلات در صورت موافقت دولت و تقبل مابه التفاوت نرخ سود این تسهیلات، از محل تسهیلات کرونایی پرداخت خواهد شد.
سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹
رئیس کل بانک مرکزی ضمن تشکر از کلیه بانکها برای اقداماتشان در راستای حمایت از جهش تولید گفت: بانک ها حمایت خود از جهش تولید را به صورت عملی نشان داده اند و این روند استمرار خواهد داشت.
یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹
ایران‌چک یکصد هزار تومانی و اسکناس 10 هزار تومانی جدید با طراحی و خصوصیت‌های امنیتی نوین بزودی توزیع خواهند شد.
یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹
معاون نظارت بانک مرکزی از پرداخت 20 هزار میلیارد تومان برای مؤسسات مالی و اعتباری خبر داد.
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹
معاون نظارت بانک مرکزی گفت: نرخ سود بین بانکی در حال حاضر 22 درصد است که ظرف 2 هفته آینده به 20 درصد و روند عادی می‌رسد.
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹
برخی افراد سودجو تحت عنوان شرکت‌های مشاوره وام و تأمین سرمایه در آگهی‌های خود که نام برخی بانک‌ها و موسسات اعتباری نیز درج شده است، با وعده‌های متقلبانه، به جذب مشتری، اخاذی و کلاهبرداری از افراد ناآگاه اقدام می‌کنند و بنابراین ضروری است هموطنان گرامی از مراجعه و اطمینان به این افراد خودداری کنند.
شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹
براساس آخرین گزارش شاپرک از شبکه الکترونیکی کارت (شاپرک) در شهریور ماه سال جاری، تعداد تراکنش‌های شاپرکی نسبت به مردادماه رشد ۸۲. ۰ درصدی داشته است.
صفحه ۱ از ۱۷۵