مدیرعامل

به نام خداوند بخشنده مهربان

بانک کارآفرین به عنوان یکی از خوشنام‌ترین و معتبرترین بانک‌های کشور، وارد سومین دهه فعالیت خود شده است. این بانک با تکیه بر سه سرمایه بنیادین مشتمل بر سرمایه انسانی متعهد و کارآمد، سرمایه‌های مادی شفاف و ناشی از انجام فعالیت‌های بانکی قابل اتکا و سرمایه‌های تخصصی مبتنی بر دانش و تجارب حرفه‌ای، توانسته است نزد مشتریان به عنوان ذی‌نفعان اصلی از جایگاه معتبری برخوردار باشد.

دکتر فرزین مدیرعاملرجای واثق دارم که خانواده بزرگ بانک کارآفرین بتواند در دهه سوم فعالیت خویش همچون دو دهه گذشته کارنامه‌ای درخشان در نظام بانکی داشته باشد و ضمن توسعه حرفه‌ای بانک، شاهد کیفیت کمیت‌های معنادار در همه حوزه‌های کاری باشد.

بانک کارآفرین با شناسایی اولویت‌های فعالان حوزه کسب‌وکار و مشارکت در تأمین منابع مالی پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف صنعتی در راستای رونق اقتصادی و توسعه کسب‌وکار، در اجرای سیاست‌های توسعه اقتصادی کلان کشور گام برداشته و با یاری خدا این روند همچنان با قوت ادامه خواهد یافت.

ما در بانک کارآفرین متعهد به ایفای مسئولیت‌های حرفه‌ای و اجتماعی، امین سپرده‌گذاران، حامی تولیدکنندگان، صنعتگران و بازرگانان، همسو با سیاست‌های نهادهای قانون‌گذار، پاسخگو به سهامداران، و مشتاق برای خدمت به مردم ایران اسلامی، برای نیل به اهداف و تحقق ماموریت‌های حرفه‌ای خود می‌کوشیم و به میراث ارزشمند اعتبار که نزد ما به ودیعه است، می‌افزاییم و آن را به آیندگان تقدیم می‌کنیم.

امید است در پرتو عنایات خداوند متعال، بانک کارآفرین همچون گذشته با تکیه بر اعتماد و اطمینان کلیه ذی‌نفعان، در مسیر رشد و بالندگی گام برداشته و عملکرد مالی مطلوبی را در سال‌های آتی رقم بزند.

دکتر محمدرضا فرزین
مدیرعامل