تسهیلات نمایندگان بیمه

بانک کارآفرین با هدف ارائه راه‌حل‌های نوین و افزایش تعامل با شرکای تجاری و همچنین در جهت ترویج استفاده از خدمات بیمه‌ای در بین آحاد جامعه، و به ‌منظور تسهیل شرایط دریافت تسهیلات برای مشتریان محترم، از طرح تسهیلات ویژه نمایندگان بیمه رونمایی کرد.

در فاز اول این طرح که برای نمایندگان بیمه کارآفرین عملیاتی شده است، کلیه نمایندگان حقیقی و حقوقی شرکت بیمه کارآفرین که دارای حداقل دو سال سابقه فعالیت نمایندگی بیمه این شرکت باشند، می‌توانند از این تسهیلات جهت خرید محل فعالیت، خرید لوازم و تجهیزات و یا تعمیر و بازسازی بهره‌مند شوند.

میزان تسهیلات قابل اعطا حداکثر سی برابر میانگین یک‌ساله کارمزد نماینده و  سقف جمعی تعیین شده برای نماینده، متناسب با رشد نمایندگی ایشان است. نرخ سود تسهیلات اعطایی در حال حاضر برابر با 18 درصد و شرایط بازپرداخت تسهیلات نمایندگان بیمه به شرح جدول زیر می‌باشد:

 نوع تسهیلات  نوع عقد  حداکثر مدت بازپرداخت (ماه)  حداکثر فاصله اقساط (ماه)
خرید محل فعالیت/ دفتر کار  مرابحه  60  صرفاً ماهیانه و بدون دوره تنفس
تجهیز محل فعالیت/ دفتر کار  مرابحه
تعمیر و بازسازی محل فعالیت/ دفتر کار  مرابحه
خرید محل فعالیت/ دفتر کار  اجاره به شرط تملیک

لازم به ذکر است که در فاز اول، این بسته صرفأ جهت نمایندگان بیمه کارآفرین طراحی شده و در فازهای بعدی قابل ارائه به سایر شرکت‌های بیمه کشور نیز خواهد بود. همچنین اعطای تسهیلات طرح مزبور در حال حاضر فقط به نمایندگی‌های بیمه کارآفرین مستقر در شهر‌های محل فعالیت شعب این بانک مجاز است. در آینده و با ایجاد تمهیدات لازم متعاقبا شرایط اعطای تسهیلات در سایر شهرهای فاقد شعب این بانک نیز اعلام خواهد شد.

نمایندگان محترم شرکت بیمه کارآفرین می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح ویژه نمایندگان بیمه با مرکز تماس بانک کارآفرین به شماره 23350-021 تماس حاصل نموده و یا به یکی از شعب بانک کارآفرین مراجعه فرمایند.

دانلود فایل PDF

دریافت بروشور تسهیلات نمایندگان بیمه