طرح ارزش سلامت

بانک کارآفرین با هدف قدردانی از مدافعان سلامت کشور و پاسخگویی به نیازهای ایشان و تسهیل شرایط دریافت تسهیلات برای این قشر معزز و نیز به ‌منظور ارائه راه‌حل‌های نوین و متنوع نمودن پرتفوی اعتباری بانک از طرح ارزش سلامت رونمایی کرد.

هدف بانک کارآفرین از اجرای این طرح، مشارکت در توسعه و بهسازی بخش درمان و پزشکی بوده که در نهایت به بهره‌مندی بیشتر و گسترده‌تر جامعه از خدمات درمانی و پزشکی منجر خواهد شد.

اطلاعات بیشتر

طرح تندیس

بانک کارآفرین در راستای پاسخگویی به نیازهای مالی و اعتباری مشتریان محترم، اقدام به اعطای تسهیلات مرابحه طرح تندیس با نرخ سود سالیانه 5 درصد می‌نماید.

کلیه اشخاص حقوقی واجد شرایط دریافت تسهیلات در بخش‌های مختلف اقتصادی اعم از تولیدی، خدماتی و بازرگانی، در صورتی‌ که حداقل یک ماه از تاریخ افتتاح سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌‌مدت طرح تندیس آنها سپری‌ شده باشد، می‌توانند نسبت به دریافت تسهیلات تندیس اقدام نمایند.

اطلاعات بیشتر

طرح صبا

بانک کارآفرین در راستای تحقق اهداف عالی بانک در خصوص اعطای تسهیلات خرد، از طرح تسهیلاتی جدید صبا برای تامین تسهیلات اشخاص حقیقی معرفی شده از طرف سازمان‌ها و ارگان‌ها جهت تعمیر و بازسازی ملک و خرید کالا، خدمات و لوازم و تجهیزات مصرفی بادوام رونمایی کرد.

کلیه اشخاص حقیقی معرفی شده از طرف شرکت‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های مورد تایید بانک، می‌توانند به صورت گروهی و سازمانی از مزایای این طرح تسهیلاتی بهره‌مند شوند.

اطلاعات بیشتر

طرح ثمرآفرین

بانک کارآفرین به منظور ارزش‌آفرینی برای مشتریان حقوقی و پرسنل آنها و فراهم نمودن سازوکارهای لازم در این رابطه، طرح اعتباری ثمرآفرین را ارائه نموده است.  

کلیۀ مشتریان حقوقی با افتتاح حساب جاری بدون دسته چک ویژه طرح بنام خود و پس از طی حداقل مدت زمان تعیین شده (از زمان افتتاح سپرده) و مطابق با امتیاز کسب شده بابت سپرده، می توانند پرسنل زیر مجموعه خود را جهت استفاده از اولویت دریافت تسهیلات معرفی نمایند.

اطلاعات بیشتر

طرح کارگزاری

بانک کارآفرین با هدف تأمین مالی و حمایت از فعالیت شرکت‌‌های کارگزاری فعال در بورس اوراق بهادار، اقدام به اعطای تسهیلات طرح کارگزاری می‌نماید.

شرکت‌های کارگزاری معتبر که طبق آمار ماهانه سازمان بورس اوراق بهادار، بیشترین سهم معاملات بازار را به خود اختصاص داده‌اند و دارای رتبه الف و ب بوده و رتبه کمیته پایش آنها 3 الی 5 باشد، می‌توانند مطابق با ضوابط و مقررات، از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

اطلاعات بیشتر

طرح نمایندگان بیمه

بانک کارآفرین با هدف ارائه راه‌حل‌های نوین و افزایش تعامل با شرکای تجاری و همچنین در جهت ترویج استفاده از خدمات بیمه‌ای در بین آحاد جامعه، از طرح تسهیلات ویژه نمایندگان بیمه رونمایی کرد.

در فاز اول این طرح که برای نمایندگان بیمه کارآفرین عملیاتی شده است، کلیه نمایندگان حقیقی و حقوقی شرکت بیمه کارآفرین که دارای حداقل دو سال سابقه فعالیت نمایندگی بیمه این شرکت باشند، می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

اطلاعات بیشتر