طرح ارزش سلامت

بانک کارآفرین با هدف قدردانی از مدافعان سلامت کشور و پاسخگویی به نیازهای ایشان و تسهیل شرایط دریافت تسهیلات برای این قشر معزز از طرح ارزش سلامت رونمایی کرد.هدف بانک کارآفرین از اجرای این طرح، مشارکت در توسعه و بهسازی بخش درمان و پزشکی بوده که در نهایت به بهره مندی بیشتر و گسترده تر جامعه از خدمات درمانی و پزشکی منجر خواهد شد.پزشکان و پرسنل مراکز درمانی نظیر بیمارستان ها، کلینیک ها و ... دارای قرارداد و تفاهم نامه همکاری با بانک، می توانند با ارائه معرفی نامه از انواع تسهیلات طرح ارزش سلامت جهت خرید مواد اولیه، خرید تجهیزات و لوازم کار، خرید مطب یا محل فعالیت و همچنین تعمیر و بازسازی آن بهره مند شوند.

اطلاعات بیشتر

طرح تندیس

بانک کارآفرین در راستای پاسخگویی به نیازهای مالی و اعتباری مشتریان محترم، اقدام به اعطای تسهیلات مرابحه طرح تندیس با نرخ سود سالیانه 5 درصد می‌نماید.

کلیه اشخاص حقوقی واجد شرایط دریافت تسهیلات در بخش‌های مختلف اقتصادی اعم از تولیدی، خدماتی و بازرگانی، در صورتی‌ که حداقل یک ماه از تاریخ افتتاح سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌‌مدت طرح تندیس آنها سپری‌ شده باشد، می‌توانند نسبت به دریافت تسهیلات تندیس اقدام نمایند.

اطلاعات بیشتر

طرح صبا

بانک کارآفرین از طرح تسهیلاتی جدید صبا برای تامین تسهیلات مورد نیاز اشخاص حقیقی جهت تعمیر و بازسازی ملک و خرید کالا، خدمات و لوازم و تجهیزات مصرفی بادوام رونمایی کرد.

پرسنل شرکتها، سازمان ها و ارگانها طرف قرارداد و دارای تفاهم نامه همکاری با بانک، می توانند به صورت گروهی و سازمانی با ارائه معرفی نامه، در قالب شرایط ویژه، از مزایای این طرح تسهیلاتی بهره مند شوند.

 

 اطلاعات بیشتر

طرح ثمرآفرین

بانک کارآفرین به منظور ارزش آفرینی برای مشتریان حقیقی طرح اعتباری ثمر آفرین را طراحی و ارائه کرده است.مشتریان گرامی بر اساس شرایط و ضوابط زیر می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند:

کلیۀ مشتریان حقوقی با افتتاح حساب جاری بدون دسته چک ویژه طرح بنام خود و پس از طی حداقل مدت زمان تعیین شده (از زمان افتتاح سپرده) و مطابق با امتیاز کسب شده بابت سپرده، می توانند پرسنل زیر مجموعه خود را جهت استفاده از اولویت دریافت تسهیلات معرفی کنند.

اطلاعات بیشتر