بسته‌های ویژه

بسته‌های ویژه اصناف و انجمن‌ها

بانکداری تجاری بانک کارآفرین آمادگی دارد ضمن برگزاری جلسات با انجمن ها، اتحادیه‌ها، اصناف، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها و ... با اخذ نقطه نظرات و درخواست های ایشان، تفاهم نامه‌های همکاری متناسب با نیاز این مراکز تدوین و در چارچوب موارد توافق شده، بسته های ویژه مالی و اعتباری برای اعضا و کارکنان این نهادها ارائه نماید.

خدمات ویژه به شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها

با توجه به پیشرفت های فناوری و گسترش پیدایش شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها و نیز با عنایت به اهمیت شرکت های دانش بنیان در رشد و رونق اقتصادی کشور، حوزه بانکداری تجاری بانک کارآفرین با هدف تسهیل و تسریع در فرایند رشد این نوع کسب و کارها، ضمن ایجاد دفاتر اختصاصی ارائه خدمات در مراکز شتابدهی و نوآوری، به صورت ویژه محصولات و خدماتی را برای فعالان این حوزه ایجاد و عرضه نموده است.

شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها به‌منظور تأمین سرمایه در گردش کسب و کار خود و همچنین تأمین مالی برای واردات قطعات و تجهیزات فنی و نیز صدور انواع ضمانت‌نامه به ویژه ضمانت‌نامه‌های شرکت در مزایده و مناقصه ها با شرایط خاص، می توانند از خدمات بانکداری تجاری بانک کارآفرین استفاده نمایند.

شایان ذکر است بانک کارآفرین ضمن انعقاد تفاهم نامه های مشترک با نهادهای مختلفی نظیر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، مرکز شتابدهی صادرات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و ... آماده ارائه تسهیلات با نرخ های ترجیحی و حمایتی با بازپرداخت بلندمدت به شرکت‌های دانش بنیان حائز شرایط می‌باشد.