طرح تندیس

طرح تندیس بانک کارآفرین در راستای پاسخگویی به نیازهای مالی و اعتباری مشتریان محترم، اقدام به اعطای تسهیلات مرابحه طرح تندیس با نرخ سود سالیانه 5 درصد می‌نماید.

کلیه اشخاص حقوقی واجد شرایط دریافت تسهیلات در بخش‌های مختلف اقتصادی اعم از تولیدی، خدماتی و بازرگانی، در صورتی‌ که حداقل یک ماه از تاریخ افتتاح سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌‌مدت طرح تندیس آنها سپری‌ شده باشد، می‌توانند نسبت به دریافت تسهیلات مرابحه طرح تندیس اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که به منظور درخواست تسهیلات طرح تندیس، ماندگاری (حفظ) حداقل مانده مقرر در 30 روز تقویمی به صورت مستمر و پیوسته در حساب سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت تندیس الزامی است.

با رعایت شرایط یاد شده، مشتری می‌تواند نسبت به دریافت تسهیلات مرابحه تندیس به میزان درصدی از حداقل مانده سپرده کوتاه‌مدت تندیس با نرخ سود سالیانه 5 درصد و مدت بازپرداخت حداکثر 3 سال با اقساط ماهانه (36 قسط) اقدام نماید.

سقف تسهیلات مرابحه تندیس برای هر مشتری برابر 4 میلیارد ریال و حداقل کف تسهیلات مذکور برابر 100 میلیون ریال است.

شرایط و ضوابط مربوط به سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه مدت تندیس اعم از افتتاح حساب، صدور دفترچه، استفاده و فعال‌سازی حساب در سامانه‌های همراه‌بانک و اینترنت‌بانک و صدور کارت برداشت و اتصال حساب به دستگاه pos همانند سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت عادی است و اتصال سپرده مذکور به حساب قرض‌الحسنه جاری به عنوان حساب پشتیبان امکان‌پذیر نخواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرح تندیس، به یکی از شعب بانک کارآفرین مراجعه نموده و یا با شماره 23350 تماس حاصل فرمایید.