کارت هدیه کارآفرین

به منظور تکمیل سبد محصولات بانک و در جهت ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان محترم،کارت های هدیه در 13 طرح مختلف و با مبالغ متفاوت برای مشتریان محترم پیش بینی گردیده است.
کارت هدیه کارتی است نقدی که به صورت بی‌نام و یا بانام و با مبالغ معین صادر می‌‌شود و به دارنده آن اجازه می‌‌دهد به دفعات دلخواه تا سقف موجودی کارت، جهت خرید کالا و خدمات از پایانه‌های فروش نصب شده در فروشگاه‌‌ها و مراکز تجاری و اداری اقدام نماید و یا در صورت تمایل، معادل میزان اعتبار کارت از دستگاه‌‌های خودپرداز بانک کارآفرین وجه نقد دریافت نماید.
هدف کارت هدیه ترویج فرهنگ استفاده از کارت الکترونیکی به جای پول نقد، تنوع در خرید، امنیت، سرعت و جذابیت خرید الکترونیکی، تهیه هدیه‌‌ای با ارزش در کم‌ترین زمان و بدون نگرانی از سلیقه افراد، جلوگیری از اتلاف وقت در تهیه هدیه و همچنین انتخاب آسان هدیه بر مبنای بودجه شخص اهدا کننده است.
فروش کارت هدیه به کلیه مراجعه‌کنندگان به شعبه اعم از دارندگان حساب و کسانی که فاقد حساب در بانک کارآفرین هستند، از سه طریق زیر امکان‌پذیر است:

  • پرداخت نقدی
  • پرداخت با چک
  • انتقالی

مراجعه‌کنندگان می‌توانند پس از تکمیل فرم درخواست خرید کارت هدیه، طرح موردنظر خود را انتخاب و در صورت تمایل متن دلخواه خود را جهت درج بر روی کارت هدیه اعلام نمایند.
خدمات قابل ارائه
دارندگان کارت هدیه بانک کارآفرین با در دست داشتن کارت هدیه می‌توانند نسبت به خرید از دستگاه‌‌های پایانه فروش فروشگاه‌‌ها، دریافت وجه نقد، پرداخت قبوض خدمات شهری و خرید شارژ از دستگاه‌‌های خودپرداز بانک اقدام نمایند. همچنین با دریافت رمز دوم از دستگاه‌‌های خودپرداز می‌‌توانند از درگاه‌های پرداخت اینترنتی بانک‌های عضو شبکه شتاب، جهت خرید اینترنتی اقدام نمایند.
استفاده از کارت هدیه هیچ‌گونه کارمزد و هزینه ای ندارد.

Loading