خدمات بیمه‌ای

خدمات بیمه ای بیمه، اشخاصی را که متحمل لطمه، زیان یا حادثه ناخواسته‌ای شده‌اند، قادر می‌سازد که پیامدهای این وقایع ناگوار را جبران کنند. خسارتی که به این قبیل افراد پرداخت می‌گردد، از پول‌هایی تأمین می‌شود که برای خرید بیمه‌نامه می پردازند و با پرداخت آن در جبران خسارت همدیگر مشارکت می‌کنند.

به بیان دیگر همه کسانی که خود را بیمه می‌کنند، با مشارکت در سرمایه‌ای که متعلق به همه‌خریداران بیمه است، در جبران خسارت و زیان‌های هریک از افراد بیمه شده،شریک و سهیم می‌شوند.

شرکت بیمه کارآفرین

شرکت بیمه کارآفرین یکی از نخستین شرکت‌های بیمه خصوصی است که پس از انقلاب اسلامی ایران فعالیت خود را در سطح کشور آغاز نموده است. این شرکت با ابداع روش‌های نوین و با به کارگیری ابزارهای فنی مدیریتی قابل بهره‌برداری از ساختار متحول بازار بین‌المللی بیمه، در تاریخ 1381/12/27 به شماره ۲۰۰۸۴۵ به ثبت رسیده و با اخذ مجوز از بیمه مرکزی ایران، در چارچوب قانون تأسیس مؤسسات بیمه غیردولتی و قانون تجارت آغاز به کار کرد.
از اهداف شرکت می‌توان به تغییر ریشه‌های ساختار سنتی در حال سکون صنعت بیمه و استقرار توسعه پایدار و خلاق در این صنعت، حاکمیت شرکتی، مشتری‌محوری و تکریم ارباب رجوع، بیمه‌گری با به کارگیری ابزارهای حرفه‌ای، خلاقیت و ابداع طرح‌های نو مطابق با نیازهای یک جامعه پیشرفته و آموزش مداوم کارکنان در کلیه سطوح اشاره کرد. موضوع فعالیت شرکت به شرح زیر است:

  • انجام عملیات بیمه‌ای مستقیم در انواع بیمه‌های زندگی و غیرزندگی
  • سرمایه‌گذاری از محل سرمایه و ذخایر و اندوخته‌های فنی و قانونی در چارچوب ضوابط مصوب شورای عالی بیمه
  • قبول ریسک به صورت اتکائی از شرکت‌های بیمه داخلی

شرکت بیمه کارآفرین صدور انواع بیمه‌نامه‌ها و پوشش‌های اتکایی در خصوص بیمه‌نامه‌های صادره را در دستور کار خود دارد. بانک کارآفرین 20 درصد سهام این شرکت را در اختیار دارد.

نشانی ساختمان مرکزی: تهران، میدان آرژانتین ،‌خیابان احمد قصیر، خیابان هفدهم،‌ شماره 9
تلفن: 88723830
فکس: 88723840
وب‌سایت: www.karafarin-insurance.ir