دستگاه‌های خودپرداز

معرفی خدمات خودپرداز

دارندگان کارت برداشت کارآفرین می‌توانند علاوه بر دریافت وجه نقد،از سایر خدمات و قابلیت‌های خودپردازهای بانک به شرح ذیل استفاده نمایند.
 • دریافت مانده حساب
 • پرداخت اقساط تسهیلات
 • دریافت صورتحساب مختصر (ده گردش آخر حساب)
 • انتقال وجه بین حساب‌های مرتبط با کارت
 • انتقال وجه به کارت‌های دیگر
 • پرداخت قبوض خدمات شهری
 • شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری تلفن همراه
 • شارژ مستقیم سیم‌کارت‌های اعتباری
 • تغییررمز اول کارت
 • تخصیص و تغییر رمز دوم کارت که در خریدهای اینترنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد
 • انتقال وجه از کارت‌های عضو شتاب به حساب‌ها 

انتقال وجه

با انتخاب گزینه انتقال وجه می‌توانید مبلغی را از حساب خود به یکی دیگر از حساب‌های مرتبط با کارت خود و یا کارت دیگر و یا کارت سایر بانک‌های عضو شبکه شتاب منتقل نمایید. نام و نام خانوادگی انتقال‌گیرنده، شماره حساب و مبلغ مورد نظر توسط دستگاه نمایش داده می‌شود و در صورت تأیید انتقال وجه انجام وی یک قطعه رسید توسط دستگاه چاپ و ارائه می‌شود، سقف انتقال وجه درون‌بانکی از طریق خودپرداز 1.000.000.000 ریال می‌باشد.

کمک به موسسات خیریه

به منظور استفاده از ظرفیت‌های بانکداری الکترونیک در امر کمک‌های مردمی به مؤسسات خیریه و همچنین مشارکت در این امر پسندیده، گزینه پرداخت به موسسات خیریه در خودپردازهای بانک کارآفرین ایجاد و عملیاتی شده است. مشتریان می‌توانند جهت واریز وجه موردنظر خود به حساب موسسه خیریه رفاه کودک و موسسه بهنام دهش‌پور از طریق منوی انتقال وجه و سپس انتخاب موسسه خیریه و درج مبلغ مورد نظر اقدام نمایند. نیازی به وارد کردن شماره حساب موسسه خیریه (شماره حساب مقصد) توسط مشتری در دستگاه خودپرداز نیست و با انجام اقدامات فوق، واریز وجه به حساب موسسه خیریه به صورت سیستمی انجام خواهد شد. کمک به مؤسسات خیریه با استفاده از تمامی کارت های بانک های عضو شتاب امکان‌پذیر است.

برداشت وجه

سقف برداشت وجه نقد در کلیه خودپردازهای بانک های عضو شتاب در تراکنش‌های شتابی و غیرشتابی با کارت هر یک از بانک‌های عضو شتاب در طی روز به میزان حد اکثر 2 میلیون ریال تعیین گردیده است. سقف برداشت وجه نقد از خودپرداز بانک کار آفرین با استفاده از کارت‌های صادره بانک کارآفرین نیز مبلغ 2 میلیون ریال می باشد.

خرید شارژ تلفن همراه اعتباری

 به منظور جلب رضایت مشتریان و در جهت ارائه خدمات بهتر و کامل‌تر برای مشتریان استفاده کننده از دستگاه‌های خودپرداز بانک کارآفرین، امکان شارژ تلفن همراه برای مشترکین اعتباری همراه اول و ایرانسل از طریق دستگاه‌های خودپرداز عملیاتی شده و قابل استفاده برای متقاضیان محترم می‌باشد.

لازم به ذکر است مشتریان محترم در صورت بروز مشکل در دریافت رسید رمز ، می توانند با امداد مشتریان بانک کارآفرین با شماره  23350-021 تماس حاصل نمایند.

انتقال وجه سه جانبه

با ارائه خدمت انتقال وجه سه‌جانبه دارندگان کارت‌های برداشت بانک‌های مجهز به سیستم انتقال وجه سه‌جانبه، می‌توانند با مراجعه به خودپرداز هر یک از بانک‌های مذکور، وجه مورد نظر خود را تا سقف مبلغ انتقال وجه سه‌جانبه که در حال حاضر مبلغ 100 میلیون ریال در هر شبانه‌روز می‌باشد، به کارت سایر بانک‌های به شرح فوق انتقال دهند.

عملیات رمز

به منظور تغییر رمز اصلی کارت (رمز اول) و یا تخصیص رمز ‌رمز دوم کارت گزینه عملیات رمز را انتخاب نمایید. صفحه دیگری حاوی دو گزینه نمایش داده می‌شود. گزینه اول را جهت تغییر رمز اصلی کارت و گزینه دوم را برای تخصیص یا تغییر رمز دوم انتخاب نمایید.

تغییر رمز اصلی (رمز اول)

با فشار دادن کلید مقابل گزینه تغییر رمز می‌توانید رمز کارت خود را تغییر دهید. در این صورت باید رمز جدید خود را به صورت یک عدد چهار رقمی از طریق صفحه کلید وارد نمایید. عدد رمز جهت تأیید دوباره سوال می‌شود که باید همان عدد را مجدداً وارد نمایید. در صورت صحت انجام عملیات پیغام «تراکنش با موفقیت انجام شد» ظاهر می‌شود. رمز جدید را از بین اعداد چهار رقمی که احتمالی فراموشی آن کمتر است انتخاب نمایید.

تخصیص یا تغییر رمز دوم

با فشار دادن کلید مقابل گزینه تخصیص یا تغییر رمز دوم می‌توانید‌رمز دوم کارت خود را تعیین نموده و یا تغییر دهید. یک عدد (پنج تا دوازده رقمی) به عنوان رمزدوم خود انتخاب نموده و از طریق صفحه کلید وارد نمایید. عدد رمز جهت تأیید دوباره توسط دستگاه سوال می‌شود که باید رمز انتخابی خود را مجدداً وارد نمایید. در صورت صحت انجام عملیات پیغام «تراکنش با موفقیت انجام شد» ظاهر می‌شود.

مسدود کردن انواع کارت بانکی

دارندگان کارت‌های الکترونیکی کارآفرین می‌توانند با مراجعه به خودپردازهای بانک کارآفرین نسبت به مسدود نمودن کارت خود اقدام نمایند. این امکان روی تمامی دستگاه‌های خودپرداز بانک راه‌اندازی گردیده و در تمامی ایام هفته و ساعات شبانه‌روز فعال است. در صورت مفقود شدن یا سرقت کارت بانکی، دارندگان کارت‌های بانک کارآفرین می‌توانند طی مراحل زیر نسبت به انسداد کارت خود اقدام نمایند:

 • دکمه تایيد را فشار دهید.
 • منوی موردنظر (فارسی یا انگلیسی) را انتخاب کنید.
 • گزینه انسداد کارت را انتخاب کنید. جهت انسداد کارت دو گزینه وجود دارد:
 • انسداد با استفاده از شماره کارت
 • انسداد با استفاده از شماره حساب
 • شماره حساب یا شماره کارت را وارد نموده و دکمه تائید را فشار دهید.
 • رمز اول کارت را وارد نمائید و دکمه تائید را فشار دهید.

ارائه خدمت فوق با استفاده از شماره کارت و یا شماره حساب اصلی متصل به کارت میسر می‌باشد، لذا برای کارت‌های برداشت نقدی که دارای حساب می‌باشند، مشتریان می‌توانند از طریق شماره حساب و یا شماره کارت، نسبت به انسداد کارت خود اقدام نمایند. برای سایر انواع کارت‌های کارآفرین (کارت هدیه، بن کارت و.) که فاقد حساب اصلی متصل به کارت می‌باشند، صرفاً از طریق شماره کارت امکان مسدود نمودن کارت مقدور می‌باشد.

مسدود کردن کارت‌های برداشت نقدی کارآفرین علاوه بر سرویس فوق، از طریق اینترنت بانک، تلفن‌بانک و مراجعه به شعب بانک امکان‌پذیر است.