پرداخت اینترنتی قبوض و شارژ تلفن همراه

پرداخت قبوضبه منظور تکمیل سبد محصولات بانک و با هدف رفاه حال هموطنان گرامی، امکان پرداخت کلیه قبوض شرکت‌های خدماتی اعم از آب، برق، گاز، تلفن ثابت، تلفن همراه، و قبوض شهرداری، و همچنین شارژ مستقیم تلفن همراه از طریق وب‌سایت بانک کارآفرین ایجاد شده است. با استفاده از این خدمت، کلیه دارندگان کارت‌های شتابی اعم از مشتریان بانک کارآفرین یا سایر بانک‌ها که دارای کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب می‌باشند، می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت بانک کارآفرین، نسبت به پرداخت کلیه قبوض خدماتی شرکت‌های فوق الذکر و یا خرید شارژ تلفن همراه اقدام نمایند.
 

ورود به درگاه پرداخت قبوض 

پرداخت قبوض خدمات شهری

  • قبوض خدماتی قابل پرداخت توسط این سامانه، شامل کلیه شرکت‌های خدماتی اعم از آب، برق، گاز، تلفن ثابت و همراه، قبوض شهرداری در تهران و شهرستان ها می‌باشد.
  • امکان پرداخت قبض به صورت انفرادی (یک قبض)، گروهی (چند قبض) و بارگزاری فایل (پرداخت چند قبض) با استفاده از شناسه قبض و پرداخت از طریق سامانه مذکور میسر می‌باشد. نحوه بارگزاری فایل و فرمت آن در آدرس فوق تشریح شده است.
  • کلیه دارندگان کارت‌های شتابی می‌توانند از وب‌سایت بانک کارآفرین برای پرداخت قبوض خود استفاده نمایند.
  • لازم به ذکر است که بانک کارآفرین به اطلاعات قبوض پرداخت شده از طریق سامانه مذکور دسترسی ندارد، لذا درصورت بروز هرگونه مغایرت در پرداخت قبض توسط مشتریان یا هرگونه ابهام در استفاده از سامانه ایجاد شده، شخص پرداخت‌کننده قبض مستقیماً باید از طریق میز امداد مشتریان شرکت ایران کیش به شماره 85949-021 نسبت به ثبت رخداد برای رفع مغایرت/ابهام اقدام نماید.