همراه بانک

همراه بانک

بانک کارآفرین جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، سامانه همراه‌بانک کارآفرین را راه‌اندازی نموده است. با به کارگیری خدمات "همراه بانک" مشتریان می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز، با استفاده از گوشی تلفن همراه خود به اطلاعات سپرده بانکی یا کارت خود دسترسی یافته و از خدماتی نظیر انتقال وجه، پرداخت قبض، خرید شارژ، امور مربوط به سپرده و کارت و... استفاده کنند.

دانلود و راهنمای نصب

اینترنت بانک

اینترنت بانک

برای مشتریانی که تمایل دارند از خدمات بانکداری اینترنتی بانک کارآفرین (دسترسی 24 ساعته) استفاده نمایند، سامانه اینترنت بانک کارآفرین (کارانت) با قابلیت ارائه امکاناتی از جمله امکان انتقال وجه داخلی، امکان انتقال وجه بین بانکی، پیگیری تراکنش مالی، امکان لغو، ویرایش و رد درخواست‌های ثبت شده در دسترس می باشد.

...توضیحات بیشتر

تلفن بانک

تلفن بانک

بانک کارآفرین به منظور رفاه حال مشتریان محترم در جهت ارائه خدمات بانکی اعم از اطلاع از مانده حساب، گردش حساب و پرداخت قبوض خدماتی و کاهش مدت انتظار در شعب بانک و سفرهای درون شهری اقدام به راه اندازی سیستم تلفن‌بانک نموده است. تلفن‌بانک کارافرین بصورت شبانه روزی هر دو خدمت بالا را تواما به مشتریان محترم عرضه می نماید.

... توضیحات بیشتر

رمزآفرین

رمز آفرین

بانک کارآفرین با هدف سهولت دریافت رمز یک بار مصرف توسط مشتریان، نرم‌افزار موبایلی تولید رمز یک‌بارمصرف برای سامانه اینترنت‌بانک (اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی) با نام «نرم‌افزار رمزآفرین» را ایجاد نموده است.

دانلود و راهنمای نصب

رمز پویا

رمز پویا

بانک مرکزی با هدف جلوگیری از دسترسی مجرمان به اطلاعات حساب بانکی شهروندان در فضای وب و کاهش کلاهبرداری‌های اینترنتی، استفاده از رمز دوم ثابت برای کارت‌های بانکی را ممنوع اعلام کرده است. به همین منظور طرح رمز یک‌بارمصرف پویا در دستور کار بانک کارآفرین قرار گرفته و در دسترس مشتریان محترم می باشد.

...توضیحات بیشتر

سامانه یکپارچه مدیریت اعتبارات

سامانه یکپارچه مدیریت اعتبارات

برای ورود به سامانه، نیاز به نام کاربری و رمز عبور می باشد. چنانچه اطلاعات مذکور را در اختیار ندارید کافیست به یکی از شعب بانک کارآفرین مراجعه فرمایید و چنانچه نام کاربری و رمز عبور خود را اخذ نمودید، برای ورود به سامانه بر روی لینک زیر کلیک کنید. 

ورود به سامانه

سامانه یکپارچه مدیریت اعتبارات

سامانه سجام

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به منظور ارائه خدمات زیرساختی یکپارچه و فراگیر به فعالان بازار سرمایه به‌ویژه سرمایه‌گذاران (سهامداران) حقیقی و حقوقی و ایجاد درگاه واحد خدمات‌دهی به تمامی ارکان بازار، نهادهای مالی، ناشران و سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی، راه‌اندازی سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) را اعلام می‌نماید.

...توضیحات بیشتر

سامانه کارا اکسپرس

سامانه کارا اکسپرس

جهت رفاه حال مشتریان و با هدف کاهش مراجعات حضوری به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، سامانه ثبت‌نام غیرحضوری کارگزاری بانک کارآفرین راه‌اندازی شد.

...توضیحات بیشتر