چنانچه این صفحه را از طریق مرورگر گوشی همراه خود مشاهده می‌کنید، جهت نصب نرم‌افزار روی لوگوی سمت راست کلیک کنید و گزینه install را انتخاب کنید.
در صورتی که این صفحه را با رایانه شخصی و یا لپ‌تاپ مشاهده می‌کنید، چنانچه تلفن همراه شما مجهز به نرم‌افزار بارکدخوان دو بعدی (QR) بوده و به اینترنت متصل باشد، می‌توانید با اسکن بارکد مورد نظر از روی صفحه مانیتور، نسبت به نصب نرم‌افزار اقدام نمایید.

 

فایل همراه بانک نسخه iOS بارکد نرم افزار ریما نسخه iOS
  توجه: لطفاً قبل از نصب نرم‌افزار، راهنمای نصب را دریافت و مطالعه نمایید.
دانلود فایل PDF

دریافت راهنمای نصب نرم‌افزار ریما نسخه iOS

چنانچه این صفحه را از طریق مرورگر گوشی همراه خود مشاهده می‌کنید، روی لوگوی سمت راست کلیک کنید. پس از دریافت فایل می‌توانید نسبت به نصب آن اقدام نمایید. همچنین چنانچه این صفحه را با رایانه شخصی و یا لپ‌تاپ مشاهده می‌کنید، می‌توانید فایل را دانلود نموده و به گوشی خود منتقل نمایید.

چنانچه تلفن همراه شما مجهز به نرم‌افزار بارکدخوان دو بعدی (QR) بوده و به اینترنت متصل باشد، می‌توانید بدون نیاز به اتصال کابل تلفن همراه به رایانه، تنها با اسکن بارکد مورد نظر از روی صفحه مانیتور، فایل نرم‌افزار ریما را بر روی گوشی دانلود نمایید. برای اسکن بارکد دوبعدی لازم است برنامه بارکدخوان روی تلفن همراه شما نصب شده باشد. در غیر این صورت از مراجع معتبر نسبت به دانلود و نصب نرم‌افزار بارکدخوان اقدام فرمایید.

فایل همراه بانک نسخه اندروید بارکد نرم افزار ریما نسخه اندروید

توجه: لطفاً قبل از نصب نرم‌افزار، راهنمای نصب را دریافت و مطالعه نمایید.

دانلود فایل PDF

دریافت راهنمای نصب نرم افزار ریما نسخه اندروید