بازدید مدیرعامل بانک کارآفرین از شعب صاحبقرانیه و نیاوران تهران

حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین روز چهارشنبه 10 بهمن ماه از دو شعبه صاحبقرانیه و نیاوران بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، تهرانفر که در این بازدید عزمی معاون مدیرعامل در امور بانکی، خورسندی معاون مدیرعامل در امور ارزی و بین‌المللی، کریمی معاون مدیرعامل در امور اجرایی، و برزنونی مدیر امور شعب وی را همراهی می‌کردند، با مسئولان و کارکنان این شعب دیدار کرد و در جریان وضعیت آنها قرار گرفت.

شعبه صاحبقرانیه

 

بر اساس این گزارش، در این بازدید مدیرعامل و هیأت همراه، عملکرد این شعب را به لحاظ وضعیت منابع و مصارف، اعتبارات و تسهیلات، مطالبات غیرجاری، ضمانت‌نامه‌ها، امور ارزی و سایر آمارهای مربوطه و همچنین وضعیت مکانی مورد بررسی قرار دادند.

شعبه نیاوران

گفتنی است مدیرعامل بانک در جریان این بازدیدها، از زحمات و تلاش‌های کلیه کارکنان این شعب تقدیر کرد و عملکرد موفق بانک کارآفرین را نتیجه زحمات تمامی کارکنان صف و ستاد عنوان کرد.
بر اساس این گزارش یاسمین دهقان رئیس شعبه صاحبقرانیه و شیما قمری رئیس شعبه نیاوران، پیشنهادها و درخواست‌های خود را در خصوص شعبه و کارکنان با مدیرعامل و هیات همراه مطرح کردند و مدیرعامل پس از شنیدن نظرات و دیدگاه‌های آنان، رهنمودهای لازم را ارائه داد.

گفتنی است این سلسله دیدارها به منظور تبیین استراتژی‌های و سیاست‌های اتخاذ شده در سطوح عالی مدیریت بانک، دریافت پیشنهادها و نقطه‌نظرات مسئولان به صورت مستقیم و بی‌واسطه، آشنایی بیشتر با همکاران و همچنین بررسی روند انجام امور در شعب صورت می‌پذیرد.

۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۱۶