بازدید مدیرعامل بانک کارآفرین از شعب دکتر فاطمی، ملاصدرا و نفت شمالی

حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین در اولین برنامه بازید از شعب بانک در سال 1398، به‌منظور تبیین استراتژی‌ها و سیاست‌های اتخاذ شده در سطوح عالی مدیریت و دریافت پیشنهادها و نقطه‌نظرات مسئولان به‌صورت مستقیم و بی‌واسطه، روز چهارشنبه 21 فروردین‌ماه از شعب فاطمی، ملاصدرا و نفت شمالی بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، تهرانفر که در این بازدید عزمی معاون مدیرعامل در امور بانکی، خورسندی معاون مدیرعامل در امور ارزی و بین‌المللی، کریمی معاون مدیرعامل در امور اجرایی و برزنونی مدیر امور شعب وی را همراهی می‌کردند، با مسئولان و کارکنان این شعب دیدار کرد و در جریان امور جاری و عملکرد آنان قرار گرفت.

شعبه ملاصدرا

شعبه ملاصدرا

بر اساس این گزارش، در این بازدید مدیرعامل و هیأت همراه، عملکرد این شعب را به لحاظ وضعیت منابع و مصارف، اعتبارات و تسهیلات، مطالبات غیرجاری، ضمانت‌نامه‌ها، امور ارزی و سایر آمارهای مربوطه مورد بررسی قرار دادند.

همچنین در این بازدیدها کیفیت صندوق‌های امانات شعب مورد بررسی دقیق قرار گرفت و در خصوص مسائل ایمنی مرتبط با آن و ضرورت حفظ و صیانت از امانات مشتریان که در صندوق‌های مذکور نگهداری می‌شوند، بحث و تبادل نظر شد.

شعبه نفت

شعبه نفت شمالی

بر اساس این گزارش، ملکه نیافر رئیس شعبه دکتر فاطمی، عادله احمدی رئیس شعبه ملاصدرا و امیرحسین یعقوبی رئیس شعبه نفت شمالی، ضمن خوشامدگویی به مدیرعامل و هیات همراه، پیشنهادها، دیدگاه‌ها و درخواست‌های خود را مطرح کردند و مدیرعامل و هیات همراه راهکارهای لازم را ارائه دادند.

بازدید شعبه فاطمی شعبه دکتر فاطمی

گفتنی است در پایان این جلسه کاری، مدیرعامل و هیئت همراه با کارکنان این شعب دیداری صمیمانه داشتند. تهرانفر در این دیدار ضمن آشنایی با یکایک همکاران از زحمات آنان در سال گذشته تقدیر کرد و سالی پر از موفقیت را برای آنان آرزو کرد.

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۴۰