بازدید مدیرعامل بانک کارآفرین از شعبه سمنان

مدیرعامل بانک کارآفرین روز چهارشنبه یازدهم اردیبهشت‌ماه از شعبه سمنان بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، تهرانفر که در این بازدید عزمی معاون مدیرعامل در امور بانکی، کریمی معاون مدیرعامل در امور اجرایی، برزنونی مدیر امور شعب و هادی عمادی انور مدیر امور حقوقی وی را همراهی می‌کردند، با کارکنان این شعبه دیدار کرد و در جریان عملکرد آنها قرار گرفت.

طی این بازدید مدیرعامل و هیأت همراه در یک نشست کاری با رئیس و معاون شعبه، عملکرد آن را به لحاظ وضعیت منابع و مصارف، اعتبارات و تسهیلات، مطالبات غیرجاری، ضمانت‌نامه‌ها و نحوه دستیابی به اهداف تعیین‌شده طبق برنامه‌های سال 1398 مورد بررسی قرار دادند و راهکارها و پیشنهادهای لازم را در خصوص موارد مطرح‌ شده ارائه کردند.

بازدید شعبه سمنان

بر اساس این گزارش فاطمه پیرنیا رئیس، و نفیسه رهبر معاون شعبه سمنان، ضمن خوشامدگویی به مدیرعامل و مدیران ارشد بانک، مسائل و مرتبط با شعبه خود را مطرح کردند و مدیرعامل و هیأت همراه راهکارهای لازم را در خصوص موارد طرح ‌شده در جلسه ارائه دادند.

مدیرعامل بانک در این نشست در خصوص مطالبات غیرجاری خاطرنشان کرد: مطالبات معوق معضلی است که طی سالیان اخیر منابع بانک‌ها را به‌ شدت منقبض کرده و ارائه خدمات اعتباری به مشتریان را دچار مشکلات زیادی کرده است.

تهرانفر در خصوص مشکلات مطالبات معوق در برخی از شعب تصریح کرد: همان‌طور که قبلاً نیز تأکید کرده‌ام، عدم توجه به اعتبارسنجی دقیق مشتریان، تسهیلات اعطایی را به تسهیلات معوق تبدیل خواهد کرد.

وی همچنین افزود: شرایط اقتصادی کشور، شرایط خاص و دشواری است. متأسفانه برخی افراد قادر به بازپرداخت تسهیلات اعطایی نمی‌باشند و طیف دیگری نیز بنای بازپرداخت ندارند. بنابراین باید مشتریان به‌دقت شناسایی و رصد شوند تا اهلیت آنان برای اعطای تسهیلات توسط همکاران شعب احراز گردد. بنابراین همه وثایق و تضامین مشتریان باید با دقت مورد بررسی قرار بگیرد تا با مشکلات کمتری در این زمینه روبه‌رو باشیم.

مدیرعامل بانک در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به مشکلات بانک‌ها در شرایط فعلی کشور تصریح کرد: با اعمال تحریم‌های جدید آمریکا، مشکلات نظام بانکی در تعاملات بین‌المللی بیش از گذشته افزایش‌ یافته و بنابراین با برنامه‌ریزی دقیق، باید تلاش کنیم از این دوران سخت عبور کنیم.

تهرانفر پس از پایان جلسه کاری در جمع همکاران شعب سمنان حاضر شد و با یکایک همکاران شاغل در این شعبه گفتگو کرد.

بازدید شعبه سمنان

بر اساس این گزارش مدیرعامل بانک با قدردانی از زحمات و تلاش‌های همکاران این شعبه تأکید کرد: از جمله اولویت‌های اصلی بنده در دوران تصدی این مسئولیت، بازدید از شعب بانک است تا ضمن آشنایی با همکاران، با مسائل و مشکلات مربوط به شعب آشنا شوم و از نزدیک در جریان نظرات و دیدگاه‌های همکاران قرار بگیرم.

مدیرعامل بانک با تشکر از زحمت و تلاش‌های پیرنیا رئیس شعبه سمنان تصریح کرد: همگی همکاران باید دست‌به‌دست یکدیگر داده و در جهت رفع مشکلات شعبه همکاری و تعامل داشته باشند. بانک به‌تمامی همکاران خوب و پرتلاش ما تعلق دارد و به همین دلیل ضروری است همگی در جهت پیشبرد اهداف بانک تلاش کنیم.

تهرانفر تأکید کرد: حضور بنده و مدیران ارشد بانک در شعب بانک سراسر کشور بیانگر این پیام است که همکاران شعب در ادامه مسیر کاری خود تنها نیستند و تمامی مدیران با قوت، حامی و پشتیبان آنان هستند.

وی همچنین تأکید کرد: شعب بانک باید با آرامش و دور از تنش وظایف خود را انجام دهند و تمامی مدیریت‌های ستادی تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا مشکلات شعب به حداقل کاهش یابد.

لازم به ذکر است که در جریان این بازدید، همکاران شعبه سمنان با خوشامدگویی به مدیرعامل و مدیران ارشد بانک، حضور آنان را مایه دلگرمی و انگیزه بیشتر کاری عنوان کردند.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹