لزوم رعایت بهداشت اعتباری در شعب بانک کارآفرین

حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین در بازدید از شعبه ناهید بر لزوم رعایت بهداشت اعتباری توسط کلیه شعب تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، سپیده جوادی رئیس این شعبه ضمن قدردانی از حضور مدیرعامل و مدیران ارشد در شعب سراسر کشور، گزارشی از عملکرد شعبه ارائه داد و اقدامات شایسته وی و سایر همکاران این شعبه در جذب منابع ارزان‌قیمت، توسط مدیرعامل و مدیران ارشد مورد تقدیر قرار گرفت.

بازدید شعبه ناهید

بر اساس این گزارش در این بازدید تهرانفر اظهار داشت: بهداشت اعتباری باید به عنوان یک اصل توسط همکاران ما در شعب مورد توجه قرار بگیرد.

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت همگام شدن با تغییرات روز کشور افزود: اگرچه بانک کارآفرین از ابتدا با رویکرد بانکداری کلان تاسیس شده، اما در مقطع فعلی لازم است بانکداری خرد نیز در شعب مدنظر قرار بگیرد. توسعه شبکه شعب بانک طی چند سال اخیر، با همین رویکرد انجام شده است.

تهرانفر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: همکاران ما در شعب و واحدهای ستادی، باید اهلیت اعتباری مشتری را به دقت مورد بررسی قرار بدهند و سپس اقدام به اعطای تسهیلات نمایند. در صورت بی‌توجهی به این مسئله، بانک با مشکلات زیادی از جمله افزایش حجم مطالبات معوق و مشکوک‌الوصول موجه خواهد شد و این مسئله در درازمدت منافع بانک را دچار آسیب‌های جدی خواهد کرد.

تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴