اعطای تسهیلات به مشتریان شرکتی بانک کارآفرین

مدیرعامل بانک کارآفرین بر برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری گسترده این بانک برای اعطای تسهیلات به مشتریان شرکتی و سایر اقشار مردم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، حمید تهرانفر روز چهارشنبه 22 آبان ماه در بازدید از شعبه بندرعباس با اشاره به سیاست اعطای تسهیلات خرد به اقشار مختلف خاطرنشان کرد: این بانک آمادگی کامل دارد تا به مشتریان شرکتی و سایر مشتریان و هم‌وطنان عزیز واجد شرایط، بسته‌های مختلف تسهیلاتی را ارائه کنند.

بازدید از بندرعباس

تهرانفر تصریح کرد: در همین راستا طرح‌هایی تسهیلاتی از جمله تندیس، صبا و جعاله تعمیرات مسکن به شعب ابلاغ شده است که واجدین شرایط می‌توانند از طریق شعب بانک در سراسر کشور از جزئیات و نحوه اعطای این تسهیلات مطلع شوند و برای دریافت تسهیلات اقدام کنند.

تهرانفر خاطرنشان کرد: به‌منظور رفاه حال بیشتر مشتریان، تمامی همکاران در شعب بانک طرح‌های تسهیلاتی ابلاغی را به مشتریان و هم‌وطنان معرفی خواهند کرد.

بازدید شعبه بندرعباس

وی همچنین تصریح کرد: بانک کارآفرین بانکی خوش‌نام و معتبر است که در عرصه بانکداری کشور با رعایت قانون و توجه به الزامات سیستم‌های نظارتی بسیار قدرتمند عمل کرده است. ما در مسیر خوب و رو به رشدی قرار داریم و این امر با تلاش و همت یکایک کارکنان فهیم، زحمتکش و متخصص بانک کارآفرین محقق شده است.

تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۷