خدمات بانک کارآفرین به سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی در مناطق آزاد

سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی در مناطق آزاد می توانند از خدمات و تسهیلات متنوع بانک کارآفرین در جهت توسعه و رونق فعالیت‌های اقتصادی خود بهره‌مند شوند.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، حمید تهرانفر مدیرعامل این بانک در جریان بازید از شعبه کیش با اعلام این مطلب تأکید کرد: با توجه به ویژگی‌های سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد، عملیات بانکداری در این مناطق در شرایط سهل‌تر و با انعطاف بیشتری انجام می‌گیرد. سرمایه‌گذاران و تجار ایرانی و خارجی با توجه به ظرفیت‌های بالای بانک کارآفرین در تمامی بخش‌ها و به‌ویژه بخش ارزی و بین‌المللی، می‌توانند از این مشوق‌ها و تسهیلات استفاده کنند.

بازدید شعبه کیش

تهرانفر تصریح کرد: با توجه به مشوق‌ها و معافیت‌های مالیاتی، عدم اعمال محدودیت برای سرمایه‌گذاری، مشارکت خارجی و انعطاف‌پذیری بیشتر عملیات بانکی، سرمایه‌گذاران می‌توانند از فرصت و شرایط موجود به خوبی استفاده کنند و کسب و کار خود را رونق ببخشند.

وی همچنین افزود: صدور کالاهای تولید شده در منطقه به خارج از کشور یا سایر مناطق آزاد با کمترین تشریفات، انتقال آسان سرمایه داخل، خارج و سایر مناطق آزاد ایران، ظرفیت بالای جذب توریست در مناطق آزاد و... فرصت مناسب را برای سرمایه‌گذاران ایجاد کرده است. بانک کارآفرین آمادگی کامل دارد تا در جهت توسعه اقتصاد ملی کشور و رونق اقتصادی، تسهیلات و خدمات متنوع خود را در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار دهد.

 

 

تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵