تاریخ و نحوه برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه بانک کارآفرین

مجمع عمومی عادی سالانه بانک کارآفرین روز سه‌شنبه برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، مجمع عمومی عادی سالانه این بانک در روز سه‌شنبه 31 تیر ماه ساعت 9 در سالن اجتماعات ساختمان اداری شماره 2 بانک کارآفرین واقع در خیابان ولیعصر، روبه‌روی پارک ملت، کوچه کاج آبادی، پلاک 75 برگزار می‌گردد.

با عنایت به ابلاغیه سازمان بورس اوراق بهادار در خصوص مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، تا اطلاع ثانوی برگزاری مجامع عمومی شرکت‌ها صرفاً با حضور حداکثر 15 شخص حقیقی و حقوقی (به شرط حصول حد نصاب رسمیت جلسه) مقدور می‌باشد. لذا خواهشمند است از حضور در محل برگزاری مجامع خودداری نموده و نسبت به مشاهده آنلاین جلسات اقدام نمایند.

سهامداران گرامی می‌توانند از طریق لینک زیر و پس از وارد کردن کد سهامداری خود، مجمع عمومی عادی سالانه بانک کارآفرین را مشاهده نموده و همچنین در صورت تمایل سوالات خود را جهت قرائت و دریافت پاسخ در جلسه مطرح کنند.

مشاهده آنلاین مجمع عمومی عادی سالانه (ویژه سهامداران)

همچنین مشاهده پخش آنلاین مجمع به صورت عمومی و بدون وارد کردن کد سهامداری نیز از طریق لینک زیر امکانپذیر است. لازم به ذکر است که در صورت استفاده از لینک زیر امکان طرح سوال وجود ندارد.

مشاهده آنلاین مجمع عمومی عادی سالانه (عمومی)

 به منظور حفظ سلامتی سهامداران و رعایت اصول بهداشتی مرتبط با بیماری کرونا، صورت‌های مالی و گزارش فعالیت هیات مدیره به صورت فیزیکی توزیع نخواهد شد. در صورت تمایل گزارش‌ها را از لینک‌های زیر دریافت نمایید.

دریافت فایل گزارش هیات مدیره

دریافت فایل صورت‌های مالی

 

 

تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید