رونمایی از سامانه احراز هویت الکترونیک (غیرحضوری) سجام شرکت کارگزاری بانک کارآفرین

سامانه احراز هویت الکترونیک (غیرحضوری) سجام شرکت کارگزاری بانک کارآفرین در راستای تکمیل سبد خدمات نوین این شرکت مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، با هدف کاهش مراجعات حضوری به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، مشتریان محترم و فعالان بازار سرمایه می‌توانند بدون مراجعه حضوری به مراجع ذی‌صلاح، ضمن مراجعه به این سامانه به آدرس http://karakyc.ir نسبت به تکمیل مراحل احراز هویت خود اقدام نموده و پیش‌نیازهای اولیه حضور خود در جمع فعالان بازار را مهیا نمایند.

شایان ذکر است مشتریان محترم پس از انجام ثبت نام در سامانه سجام و دریافت کد پیگیری ده رقمی، می‌توانند از طریق مراجعه به پنل احراز هویت غیرحضوری شرکت کارگزاری بانک کارآفرین به آدرس http://karakyc.ir کلیه مراحل احراز هویت سجام خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک کارآفرین، دفاتر شرکت کارگزاری و یا دفاتر پیشخوان دولت انجام دهند و کد بورسی خود را دریافت کنند.

اقدامات شایسته دیگری نیز در راستای تداوم اهداف توسعه‌ای شرکت کارگزاری بانک کارآفرین در دست اقدام قرار دارد که ماحصل این موارد به استحضار عموم مشتریان محترم و خانواده بزرگ بانک کارآفرین خواهد رسید.


تاریخ انتشار: ۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید