مدیر جدید بانکداری تجاری و شخصی و سرپرست جدید امور شعب بانک کارآفرین معرفی شدند

مراسم معارفه اسمعیل برزنونی مدیر جدید بانکداری شخصی و تجاری و جواد واشقانی سرپرست جدید امور شعب بانک کارآفرین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، این مراسم روز یکشنبه دوم شهریورماه با حضور محمدرضا خورسندی رئیس هیات مدیره، دکتر احمد بهاروندی عضو هیات مدیره، دکتر فرشاد محمدپور معاون مدیرعامل در امور مالی و مجامع و دکتر علیرضا صادقی معاون مدیر عامل در امور بانکی و برخی از مدیران ارشد برگزار شد.

معارفه امور شعب و بانکداری تجاری و شخصی

در این مراسم محمدرضا خورسندی رئیس هیات مدیره ضمن تشکر از زحمات اسمعیل برزنونی مدیر پیشین امور شعب گفت: از زحمات آقای برزنونی که از همکاران بسیار قدیمی و با سابقه ما هستند تشکر و سپاسگزاری می‌کنم. ایشان دلسوزانه و با انگیزه بسیار تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف بانک به کار بردند. قطعاً در سمت جدید نیز با توجه به تجربه ایشان در بخش مشتریان ویژه، شاهد عملکرد موفقیت آمیز و مثمر ثمری خواهیم بود. همچنین از آقای واشقانی نیز که از همکاران قدیمی و مسئولیت‌پذیر ما هستند، درخواست می‌کنیم با جدیت و احساس مسئولیت در جهت پیشبرد برنامه‌های بانک تلاش کنند.

دکتر بهاروندی عضو هیات مدیره و معاون توسعه سرمایه انسانی نیز در این مراسم با تشکر از زحمات و تلاش‌های آقای برزنونی طی تصدی مسئولیت مدیریت امور شعب تصریح کرد: برای ایشان در سمت جدید آرزوی توفیق دارم. تلاش تمامی همکاران در تمامی رده‌های سازمانی، در جهت تحقق و عملیاتی کردن برنامه‌های تدوین شده می‌‌باشد. از آقای واشقانی و سایر همکاران نیز انتظار داریم با همراهی، تعامل و همدلی کارنامه، موفقیت‌آمیزی ارائه کنند.

معارفه امور شعب و بانکداری تجاری و شخصی

دکتر فرشاد محمدپور معاون مدیر عامل در امور مالی و مجامع نیز طی سخنانی با تشکر از زحمات آقای برزنونی تصریح کرد: برای ایشان در سمت جدید آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم هستم آقای واشقانی که مسئولیت مهم سرپرستی امور شعب را برعهده گرفته‌اند، با انگیزه در جهت اهداف بانک تمام سعی خود را به کار ببرند.

دکتر علیرضا صادقی معاون مدیر عامل در امور بانکی طی سخنانی خاطرنشان کرد: انتصاب دو تن از همکاران باسابقه کارآفرین را در مسئولیت‌های مهم بانک به فال نیک می‌گیریم و امیدوارم هستم از تجربه آقای برزنونی که سالیان زیادی در بخش شعب و مشتریان ویژه مشغول به کار بوده‌اند، در حوزه بانکداری تجاری و شخصی استفاده نماییم.

وی همچنین افزود: آقای واشقانی سرپرست جدید امور شعب نیز مسئولیت سنگینی را بر عهده گرفته‌اند و قطعاً با تعامل و هماهنگی بیشتر میان شعب و واحدهای ستادی، در جهت پیشبرد برنامه‌های بانک برنامه‌ریزی خواهند کرد.

معارفه امور شعب و بانکداری تجاری و شخصی

بر اساس این گزارش در ادامه این مراسم برزنونی مدیر بانکداری تجاری و شخصی و واشقانی سرپرست جدید امور شعب با تشکر از اعتماد مدیران ارشد برای سپردن مسئولیت به آنان، ابراز داشتند که تمام تلاش خود را در مسئولیت جدید به کار برده و در جهت تحقق برنامه‌ها و اهداف بانک تلاش خواهند کرد.

در پایان این جلسه حکم مدیر بانکداری تجاری و شخصی و سرپرست جدید امور شعب بانک کارآفرین توسط آقایان خورسندی و دکتر بهاروندی به آنان اعطا شد.


تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید