مراسم یادبود مرحوم نوید حسن‌زاده رئیس شعبه مهرآباد جنوبی بانک کارآفرین برگزار شد

مراسم یادبود مرحوم نوید حسن‌زاده رئیس شعبه مهرآباد جنوبی بانک کارآفرین با حضور مدیران ارشد و کارکنان این بانک و خانواده آن مرحوم برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، در این مراسم دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل این بانک ضمن عرض تسلیت به خانواده آن مرحوم و کارکنان بانک کارآفرین گفت: درگذشت ایشان ضایعه دردناکی بود که تمامی همکاران را متاًثر کرد. از طرف تمامی همکاران فقدان این همکار خوب و دلسوز را به خانواده محترم ایشان تسلیت و تعزیت می‌گویم.

وی خاطرنشان کرد: مرحوم حسن‌زاده از همکاران بسیار خوب و پاکدست ما بودند و طی مدت حضور در بانک کارآفرین منشاء خدمات خیر زیادی بودند و عملکرد بسیار خوبی از خود ارائه دادند.

نوید حسن زاده

دکتر فرزین افزود: ایشان همکاری شریف، مسئولیت‌پذیر و مهربان بودند که یاد و خاطره ایشان در میان همکاران به خوبی به یادگار خواهد ماند.

وی تصریح کرد: در برابر مشیت الهی چاره‌ای جز صبر و بردباری نیست و همه ما باید این را بپذیریم و به رضای خداوند راضی باشیم. امیدوار هستم فرزندان ایشان با پیروی از ویژگی‌های شخصیتی مثبت ایشان، روح آن مرحوم را شاد کنند.

دکتر احمد بهاروندی عضو هیات مدیره و معاون توسعه سرمایه انسانی نیز طی سخنانی ضمن عرض تسلیت فقدان مرحوم حسن‌زاده خاطرنشان کرد: ایشان همکاری شریف، دلسوز و متعهد بود و درگذشت ایشان ضایعه بزرگی برای خانواده و همکاران آن مرحوم است.

وی همچنین تصریح کرد: چاره‌ای جز صبر و رضا در برابر مشیت الهی نیست و بر اساس آیات قرآنی اگر مصیبتی به مومنان وارد می‌شود، باید در برابر مشیت و تقدیر الهی صبر پیشه کنند.

مراسم یادبود همکار گرامی مرحوم نوید حسن زاده

وی همچنین افزود: تنها ذات اقدس باری تعالی باقی است، همه ما دیر یا زود از دنیا خواهیم رفت و چه بهتر که همه از ما به نیکی یاد کنند.

وی همچنین گفت: مراسم بزرگداشت یاد و خاطره این همکار خوب با دهه ابتدایی محرم مصادف شده است. از ائمه اطهار و امام حسین (ع) استدعا داریم به برکت وجود مبارکشان، روح این مرحوم مورد مغفرت الهی قرار گیرد.

در بخش دیگری از این مراسم یادبود، مهدی سیف‌علیشاهی عضو هیات مدیره بانک کارآفرین طی سخنانی خاطرنشان کرد: درگذشت همکار خوب ما زنده یاد حسن‌زاده برای همه همکاران ضایعه بزرگی بود و موجب تألم و تأثر همه همکاران بانک کارآفرین گردید‌.

مراسم یادبود همکار گرامی مرحوم نوید حسن زاده

وی همچنین گفت: مصیبت از دست دادن مرحوم حسن‌زاده برای خانواده محترم ایشان و همه همکاران بسیار بزرگ است، اما چاره‌ای جز صبر و رضا و بردباری در برابر تقدیر الهی وجود ندارد. خانواده بانک کارآفرین و تک‌تک همکاران محترم در غم از دست دادن ایشان با خانواده محترم حسن‌زاده شریک هستند و صحت، سلامتی و شادی را برای آنان از خداوند متعال خواستار هستند‌.

گفتنی است در پایان این مراسم از خانواده مرحوم حسن‌زاده تجلیل به عمل آمد و لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود توسط مدیر عامل و اعضای هیات مدیره به آنان اعطا گردید.

تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید