طی تفاهمنامه با سازمان نظام پزشکی استان اردبیل؛

بانک کارآفرین به جامعه پزشکی خدمات متمایز تسهیلاتی ارائه می‌دهد

بانک کارآفرین با هدف قدردانی از مدافعان سلامت و حمایت از جامعه پزشکی کشور و به منظور توسعه خدمات و محصولات تخصصی و متناسب با نیازهای بنگاه‌های اقصادی، با سازمان نظام پزشکی استان اردبیل تفاهمنامه امضا کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، موضوع این تفاهمنامه که روز دوشنبه 5 آبان ماه به امضا رسید، اعطای تسهیلات به اشخاص واجد شرایط معرفی شده از سوی سازمان نظام پزشکی اردبیل در قالب طرح‌های "سلامت" و "صبا" است.

مشارکت در توسعه و بهسازی بخش درمان و پزشکی، تامین مالی در تجهیز ملزومات مورد نیاز و ارائه تسهیلات ضروری به کادر درمان، از جمله اقدامات بانک کارآفرین در راستای حمایت از نظام سلامت کشور به ویژه در شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا در کشور است که در نهایت مجموعه این فعالیت‌ها به بهره‌مندی بیشتر و گسترده‌تر جامعه از خدمات درمانی و پزشکی منجر خواهد شد.

گفتنی است بانک کارآفرین پیش از این با صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی ایران و سازمان نظام پزشکی استان اصفهان نیز تفاهمنامه امضا کرده بود.

مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر طرح‌های تسهیلاتی می‌توانند با مرکز تماس این بانک به شماره 23350-021 تماس حاصل نمایند.

همچنین شعبه سیمتری اردبیل در خصوص نحوه بهره‌مندی از مزایای این تفاهمنامه پاسخگوی سوالات اعضای محترم سازمان نظام پزشکی استان اردبیل خواهد بود.


تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید