بانک کارآفرین از بسته اعتباری ویژه زنجیره تولید طیور رونمایی کرد

پیرو عقد تفاهمنامه با انجمن خوراک دام، طیور و آبزیان، بانک کارآفرین به منظور ارزش‌آفرینی برای گروه هدف این تفاهمنامه و توسعه و گسترش سطح همکاری‌ها، از بسته اعتباری ویژه زنجیره تولید طیور رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، تمامی شرکت‌ها و واحدهای مجاز تولیدکننده در زنجیره تولید طیور، شامل تولیدکنندگان خوراک دام، طیور و آبزیان، تولیدکنندگان مرغ مادر، واحدهای جوجه‌کشی و تولیدکنندگان مرغ گوشی و تخم‌گذار، در صورت داشتن اهلیت اعتباری می‌توانند از مزایای این بسته اعتباری بهره‌مند شوند.

اینفوگرافیک طیور

بر اساس این گزارش علیرضا صادقی معاون امور بانکی، در مراسم رونمایی از این محصول گفت: با هدف تامین نیازهای ضروری اعضای انجمن خوراک دام، طیور و آبزیان، پیرو جلسات متعدد و پس از شناسایی نیازهای اعضاء، تفاهمنامه همکاری با انجمن منعقد گردید. شعبه ستارخان به عنوان شعبه عامل این تفاهمنامه در نظر گرفته شد، اما به دلیل حجم تقاضا و استقبال شرکت‌ها، تمام شعب بانک در سراسر کشور نیز برای خدمات رسانی در این خصوص تجهیز و آماده شدند.

صادقی همچنین افزود: در ادامه همکاری با شرکت‌های عضو انجمن خوراک دام، طیور و آبزیان، بسته اعتباری ویژه زنجیره تولید طیور با هدف افزایش مصارف بانک در حوزه‌های ارزش‌آفرین بخش تولید و همچنین جذب شرکت‌های فعال در زنجیره تولید طیور طراحی و عملیاتی شده است.

وی در ادامه مزایای بسته اعتباری زنجیره تولید را برشمرد و افزود: در فاز اول، بررسی درخواست شرکت‌ها برای حداقل سرمایه در گردش معادل ۱۰۰ میلیارد ریال و نیز اعطای تسهیلات سرمایه ثابت تا سقف ۲۰۰ میلیارد ریال تعریف شده است. در آینده نزدیک و با توسعه زیرساخت‌ها، امکان همکاری با شرکت‌های بیشتری را فراهم خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش، تسهیلات زنجیره تولید طیور در قالب عقد مرابحه اعطا می‌شود و حداقل سرمایه در گردش قابل ارائه در قالب این بسته تسهیلاتی معادل ۱۰۰ میلیارد ریال با بازپرداخت اقساطی و یا ماهانه است. همچنین در این بسته، تسهیلات تامین سرمایه ثابت برای شرکت‌ها تا سقف ۲۰۰ میلیارد ریال با شرایط بازپرداخت اقساطی تا ۳ سال فراهم شده است. تخفیف ویژه در صدور ضمانتنامه و نیز ارائه تسهیلات خرید دین با شرایط خاص، از مزایای دیگر این طرح است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بسته اعتباری ویژه زنجیره تولید طیور اینجا کلیک کنید. همچنین مرکز ارتباط کارآفرین با شماره 23350 آماده پاسخگویی به سوالات شما است.


 

تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید