مدیرعامل بانک کارآفرین اعلام کرد:

رشد 573 درصدی سود هر سهم شرکت کارگزاری بانک کارآفرین

مدیرعامل بانک کارآفرین از رشد سود 573 درصدی برای هر سهم بانک کارآفرین خبر داد و تاکید کرد : در سال جاری هیچ گزارش حسابرسی غیر مقبولی از شرکتهای تابعه بانک دریافت نکردیم.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، محمدرضا فرزین مدیر عامل بانک کارآفرین با اعلام خبر رشد 573 درصدی هر سهم بانک کارآفرین توضیح داد: اطلاعات و آمار تائید شده نشان می دهد که سود خالص شرکت کارگزاری بانک در شش ماهه ابتدای سال جاری منتهی به 31 شهریور ماه به523 میلیارد ریال رسیده است، که این میزان برای مدت مشابه سال 98؛78 میلیارد ریال بوده که نشان دهنده رشد573 درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل است.

وی همچنین با تکیه بر آمار و ارقام تائید شده سود خالص صرافی بانک کارآفرین منتهی به شش ماهه ابتدای سال 98، را 61 میلیارد ریال خواند که این رقم در مدت مشابه سال 99به 327 میلیارد ریال رسیده که رشد435 درصدی نسبت به دوره مشابه قبل را ثبت کرده است.

به گفته مدیرعامل بانک کارآفرین، سود شرکت لیزینگ کارآفرین در شهریور 98 به 64 میلیارد ریال رسید که این رقم با رشد 336 درصدی در شهریور 99 به 279 میلیارد ریال رسید.

فرزین با تاکید بر این که هیچ گزارش حسابرسی غیر مقبولی را نپذیرفتیم و در 6 ماه ابتدای سال تمام گزارشات حسابرسی شرکتهای تابعه مقبول بوده است؛ افزود: رشدهای ثبت شده در بانک نتیجه زحمات هیات مدیره، مدیران و کارکنان بانک است و همه در این موفقیت سهم داشته اند.

تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید