درمراسم معارفه مدیر امور پشتیبانی جدید بانک کارآفرین عنوان شد

سلامت ،شفافیت ،سرعت و دقت شعار واحد پشتیبانی

راضی زاده بعنوان مدیر امور پشتیبانی بانک کارآفرین جایگزین حبیب زاده شد .

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین ، در مراسم تودیع و معارفه مدیر امور پشتیبانی جدید بانک ؛ احمد بهاروندی عضو هایت مدیره و معاون مدیرعامل در توسعه سرمایه انسانی تغییر و تحول در سطح مدیران را زاییده تحول و حرکت خواند، و گفت: همیشه رفت و آمد بین مدیران وجود دارد و اگر مدیری می رود و مدیر دیگری می آید به معنی آن است که در چرخه سازمان حرکت ، نوآوری و تحول وجود دارد .

سلامت ،شفافیت ،سرعت و دقت شعار واحد پشتیبانی

وی با تقدیر از عملکرد حبیب زاده ، اظهار امیدواری کرد که حضور آقای راضی زاده در حوزه پشتیبانی در راستای تکمیل ارزش آفرینی در بانک باشد.

همچنین فرشاد محمدپور عضو هیات عامل و معاون مدیرعامل در امور مالی و مجامع نیز سلامت، سرعت، دقت و شفافیت را شعار بخش پشتبانی خواند و گفت: نقطه عطف بخش پشتیبانی وجود کارکنان این بخش است که با تلاش و پشتکارشان موجب تسریع روند فعالیت ها می شوند ، واحد پشتیبانی باید به عنوان واحد استراتژیک دیده شود.

وی با اشاره به این که کارها باید به صورت طبقه بندی شده انجام شود تاکید کرد : باید به سمت استقلال در واحدها پیش برویم چرا که شفافیت زایده استقلال است و امیدواریم بیش از پیش شاهد این روال در این بخش باشیم.

حبیب زاده مدیر سابق امور پشتیبانی نیز در این مراسم گفت: یکی از سرمایه های بخش پشتیبانی وجود پرسنل خوب این بخش است که موجب می شود با وجود فشارهای زیادی که بر روی این بخش است می توانند در کنار یکدیگر پروژه های محوله را به پیش ببرند.

سلامت ،شفافیت ،سرعت و دقت شعار واحد پشتیبانی

وی با اشاره به در دست اجرا بودن پروژه های مختلف حوزه برندینگ و نما و ساختمان تاکید کرد: زمانی که به بانک کارآفرین آمدم شعارم را سلامت دقت و سرعت گذاردم و بر این اصل معتقدم که با پیگیری های انجام شده و همیمت موجود در تیم پشتیبانی تمام پروژه های با سرعت ادامه خواهد یافت.

رضا راضی زاده مدیر جدید بخش پشتیبانی نیز در ادامه با تشکر از اعتماد مدیریت بانک برای انتصاب در این پست گفت: امیدوارم با همکاری پرسنل با شناخت اولویت ها، نیازها ادامه مسیر تحول و نوآوری را طی کنیم .

تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید