30 ام بهمن ماه؛ آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره قرآن و عترت بانک کارآفرین

به اطلاع تمامی همکاران و خانواده محترم ایشان می رساند، آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره قرآن و عترت بانک کارآفرین طبق جدول زمانبندی برگزاری، تا پایان روز پنجشنبه سی ام بهمن ماه 1399 می باشد.

به گزارش روابط عمومی از دبیرخانه جشنواره، در پی استقبال بسیار خوب کارکنان و خانواده های همکاران بانک و شرکتهای زیر مجموعه از این رویداد فرهنگی و قرآنی، پیش تر مهلت قانونی نام نویسی در جشنواره که تا پایان روز 27ام دی ماه 1399 اعلام شده بود و از سوی ستاد عالی جشنواره، تا پایان روز جمعه سوم بهمن ماه تمدید شده بود. لکن بنا بر تصمیم ستاد عالی جشنواره مقرر گردید سامانه اختصاصی جشنواره تا پایان زمان ارسال آثار، جهت ثبت نام جاماندگان نیز در دسترس باشد.

نخستین دوره جشنواره قرآن و عترت بانک کارآفرین امسال با شعار «قرآن آرامش آفرین زندگی» و یادواره اولین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود. این جشنواره شامل چهار بخش و 17 رشته است که بخش آوایی در 6 رشته، بخش مطالعاتی در 4 رشته، بخش ادبی در دو رشته و بخش هنری در 5 رشته برگزار می گردد.

شایان ذکر است که تمامی آثار ارسالی رشته های جشنواره مرتبط به محورهای سه گانه جشنواره با موضوعات:

1- پیشرفت در عرصه کار و کارآفرینی

2- آرامش در زندگی و روابط اجتماعی و

3- سبک زندگی ایرانی و اسلامی(حقوق متقابل اعضای خانواده و تربیت فرزند صالح)

مورد ارزیابی و داوری قرار خواهند گرفت.

شیوه برگزاری مسابقات رشته های بخش آوایی(بجز رشته های حفظ) شامل قرائت و ترتیل، بخش ادبی شامل دو رشته شعر و ترانه سرایی و داستان نویسی(داستان کوتاه) و بخش هنری شامل 5 رشته نقاشی، خوشنویسی، عکاسی و تولید کلیپ و نماهنگ از طریق بارگزاری آثار در سایت جشنواره و یا ارسال آثار به دبیرجشنواره حداکثر تا تاریخ 30 بهمن ماه خواهد بود.

مسابقات رشته حفظ در دو گروه آقایان و بانوان و در سه رده سنی شکوفه ها، نوجوانان و بزرگسالان بصورت غیرحضوری و آنلاین در روز جمعه یکم اسفندماه 1399 با حضور داوران کشوری برگزار می شود.

همچنین آزمون های بخش کتبی جشنواره قرآن و عترت(ع) در رشته های چهار گانه شامل کتابخوانی، آشنایی با مفاهیم قرآن، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه و آشنایی با احکام، در دو گروه زیر 16 سال و بالای 16 سال به صورت مشترک بین آقایان و بانوان طبق زمان بندی اعلام شده بصورت غیرحضوری در روز پنج شنبه 30 بهمن ماه برگزار می شود.

همکاران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر آئین نامه برگزاری، منابع بخش آوایی، مطالعاتی و هنری جشنواره، همچنین جوایز ارزنده آن و ثبت نام اعضای محترم خانواده خود حداکثر تا تاریخ 30 بهمن ماه به آدرس اختصاصی این جشنواره در سامانه: https://www.karafarinbank.ir/fa/quranfestival مراجعه و یا با دبیرخانه جشنواره به شماره 88030230-021 تماس حاصل فرمایند.

همچنین جهت شرکت در جشنواره و ارسال آثار به سامانه اختصاصی برگزاری جشنواره به آدرس https://participation.karafarinbank.ir مراجعه شود.

ورود به صفحه اختصاصی جشنواره

ورود به سامانه ثبت نام و ارسال آثار

تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید