دکتر فرزین:

روسای شعب بانک کارآفرین به فکر جانشین پروری باشند

مدیر عامل بانک کار آفرین به روسای شعب سراسر کشور توصیه کرد که جانشین پروری یکی از اولویت کاری آنان باشد.
به گزارش روابط عمومی بانک کار آفرین، دکتر محمد رضا فرزین روز یکشنبه،همزمان با برگزاری گردهمایی روسای موفق شعب بانکهای کشور توسط بانک مرکزی برگزار شد،از روسای موفق شعب بانک کار آفرین تقدیر کرد.
وی در این مراسم که به صورت آنلاین برگزار شد،تقدیر از روسای موفق شعب بانکی را بدعتی نو خواند و گفت: هر چند که این فرآیند در بانک کارآفرین هر فصل با برگزاری مجامع فصلی انجام می گیرد، اما انتخاب و تقدیر از روسای موفق بانکی توسط بانک مرکزی فرآیندی قابل تقدیر و شایسته ای است که موجب افزایش انگیزه خدمت در بانکها خواهد شد.
وی بار اصلی برنامه ریزی های انجام شده در ستاد بانک را بر دوش شعب خواند و افزود: در حقیقت تحول اصلی در شعب اتفاق می افتد، به همین دلیل از ابتدای سال اصرار داشتیم تا مسیر و شرایط بهتری برای انجام اهداف برنامه ریزی شده در شعب اجرا شود. مسیری که شامل تجهیز شعب به فناوری های روز، افزایش نیروی انسانی مجرب و... که همگی بستر ساز عملکرد بهتر شعب هستند، بودیم.
فرزین با اشاره به ایجاد معاونت بانکداری شرکتی در بانک تاکید کرد: وجود بانکداری شرکتی موجب سرعت بخشیدن به تعاملات بین بانک و شعب شده، روالی که حتی در عملکرد شعب نیز به خوبی قابل رویت است. این روال موجب شد تا به اکثر برنامه ریزی های انجام شده در سال 99 برسیم و بخشی هم که محقق نشده در حال آسیب شناسی است تا بتوانیم با حرکتی پرشتاب شرایط رسیدن به آنها در سال 1400 را فراهم کنیم.
وی با اشاره به عقب ماندگی بانک در بخش IT گفت: به خوبی می دانیم که در بخش IT عقب هستیم و این کاستی حداقل برای یک دهه گذشته است اما کارهای زیادی صورت گرفته و امیدوارم بتوانیم بخش عمده ای از این عقب ماندگی را در سال آینده جبران کنیم.
مدیر عامل بانک کارآفرین با اشاره به لزوم استفاده از نیروی انسانی مجرب تاکید کرد از بدو ورود به بانک اعلام کردم که برای پیشرفت در همه عرصه ها،باید از نیروی انسانی مجرب حمایت و حفاظت کنیم.
فرزین تصریح کرد به همین منظور طرح طبقه بندی مشاغل با حساسیت بالا اجرا شد و در آینده نزدیک درجه بندی شعب نیز اجرایی خواهد شد.
مدیرعامل بانک کارآفرین با اشاره به ضرورت ایجاد فضای رشد برای همکاران در شعب خطاب به مدیران شعب اظهارداشت: خیلی از مسایل در دانشگاه ها آموزش داده نمی شود، فرد با برخورد با چالش ها در محیط کار (شعب ) و انجام وظایف مختلف می تواند خود را محک بزنند و تجربه به دست آورد، این وظیفه روسای شعب است که شرایط رقابتی برای افراد در شعب ایجاد کنند.
فرزین در توضیحات بیشتر افزود: باید در شعب جانشین پروری انجام گیرد و در صورت جا به جایی بتوانیم از نیروهای جانشین حرفه ای و کارآمداستفاده کنیم.
به گفته دکتر فرزین، بانکداری مجازی یکی دیگر از طرح های بانک کار آفرین است که در سال آینده اجرا خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد: در سال آینده شاهد آن باشیم که شعب شهرستانی بانک نیز در میان پنج شعبه برتر باشند.
در ادامه این مراسم علی رضا صادقی معاون مدیرعامل در امور بانکی با اشاره به انتخاب پنج شعبه از میان 10 شعبه معرفی شده به بانک مرکزی خاطر نشان کرد: روسای برتر براساس عملکرد کلی و تمرکز بر عملکرد یک ساله آنها با معرفی بانک توسط بانک مرکزی انتخاب می شوند.
وی افزود: این که روسای شعب شهرستانی در میان روسای برتر بانک نیستند خوشایند نیست، امیدواریم با اقدامات انجام شده در مجمع فصلی پایان سال شاهد حضور شعب شهرستانی در بین شعب برتر باشیم.تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید