پیام نوروزی مهدی سیف علیشاهی، عضو هیات مدیره:

ارتقای جایگاه با عملکردشایسته

فرارسیدن نوروز باستانی سال 1400 را به همه هموطنان، به ویژه همکاران، سهامداران و مشتریان بانک کارآفرین تبریک و تهنیت عرض کرده و از خداوند متعال سلامتی، شادی و موفقیت روزافزون را در تمامی لحظات زندگی شخصی و کاریتان مسألت می کنم.
سال 1399 سالی بسیار متفاوت برای تمامی مردم جهان بود؛ اقتصاد و بازارهای مالی جهان، روند بسیار پرالتهاب و نامطمئنی را پشت سر گذاشت. علاوه بر وجود ریسکهای سیاسی- اقتصادی، اپیدمی ویروس کرونا بر سراسر جهان سایه افکند و سلامتی مردم جهان را به مخاطره انداخت و همه ما ، عزیزانی را در این بلای عظیم از دست دادیم که یادشان را گرامی میداریم.
بنگاه ها و کسب وکارها به طور مستقیم، تحت الشعاع این مسأله قرار گرفتند. رکود بی سابقه ای، بسیاری از بخش های مختلف اقتصادی را فرا گرفت. صاحبان خلاق بعضی از کسب وکارها به منظور برون رفت از این وضعیت، تمهیداتی را اندیشیدند و با تغییر در شیوه فروش، خدمات و محصولات خود را ارائه کردند. جایگزینی روش های جدید در ارائه خدمات، موجب شد علیرغم فراگیری بحران کرونا، برخی بنگاههای مالی و اقتصادی به موفقیت های خوب و غیرقابل انتظاری، دست یابند.
صنعت بانکداری کشور نیز با چالشها و مشکلات عدیده و از جمله ادامه اعمال تحریم های ناعادلانه اقتصادی روبه رو بود ، اما همکاران سیستم بانکی به نحوی، برنامه ریزی و عمل کردند که با کمترین چالش از این دوران گذار عبور کردند که با لطف خداوند به توفیقات نسبی در این زمینه دست یافته اند.
مروری بر عملکرد و کارنامه سال 1399 بانک کارآفرین، نشانگر آن است که همکاران عزیز توانستند با عملکرد شایسته، ارتقای جایگاه و شان بانک کارآفرین را در کارنامه کاری خود ثبت کنند. افزایش سهم بازار، رشد و بهینه سازی پرتفوی منابع، ارتقای هوشمندانه بهداشت اعتباری و رشد مصارف، بهبود نسبت درامدهای غیرمشاع به کل درامدها، وصول چشمگیر مطالبات غیر جاری ، مدیریت بهینه هزینه ها ، افرایش تعداد شعب سودآور، و تحقق اهداف عالیه بانک در خصوص سودآوری ، از جمله دستاوردهای بسیار حایز اهمیت بانک کارآفرین در سال 1399 بود.
بازنگری در استراتژی و برنامههای راهبردی و بنیادین و تأثیرگذار در امور جاری بانک کارآفرین، ضرورتی را در خصوص تازه گردانی هویت بصری بانک محرز نمود و تجدیدنظر در هویت بصری بانک با حمایت همه جانبه هیاتمدیره محترم و با بهره مندی از حضور اساتید صاحب سبک و نظر، کارشناسان حرفهای و خبره و به پشتوانه مطالعه و بررسیهای منظم و مستمر در یک دوره هشت ماهه اجرا شد که آثار مثبت آن برای بانک مشهود و محسوس است .
عقیده و اعتقاد تمامی همکاران بانک کارآفرین بر این عهد استوار است تا در چارچوب ضوابط و مقررات و رعایت اصول حرفهای ، جایگاه بانک کارآفرین را در شبکه بانکی و نزد مردم شریف ایران به عنوان یک بانک خصوصی و شفاف، حفظ نموده و آن را ارتقا بخشند.
هرروزتان نوروز و نوروزتان پیروز

تاریخ انتشار: ۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید