اعلام اسامی برگزیدگان نخستین جشنواره قران و عترت بانک کارآفرین

برگزیدگان نخستین دوره جشنواره قرآن و عترت ویژه کارکنان و خانواده‌های همکاران بانک کارآفرین و شرکتهای زیر مجموعه معرفی و از نفرات برتر هر رشته معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، اسامی برگزیدگان نخستین جشنواره قرآن و عترت، با شعار «قرآن آرامش آفرین زندگی» یادواره اولین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مراسم اختتامیه این جشنواره که با حضور مدیران ارشد بانک به‌صورت حضوری و آنلاین انجام شد از نفرات برتر هر رشته تقدیر شد .

اختتامیه نخستین جشنواره قرآن و عترت
بر اساس این گزارش، موضوعات جشنواره در سه محور کلی پیشرفت در عرصه کار و کارآفرینی، آرامش در زندگی و روابط اجتماعی، سبک زندگی ایرانی و اسلامی (حقوق متقابل اعضای خانواده و تربیت فرزند صالح) با رویکرد قرآن و عترت برنامه‌ریزی‌شده بود و شرکت‌کنندگان در این جشنواره در چهار بخش آوایی، مطالعاتی، ادبی و هنری در سه رده گروه شکوفه‌ها (زیر 10 سال)، نوجوانان (10 تا 16 سال) و بزرگسالان (16 سال به بالا) به‌صورت مجزا مورد ارزیابی و داوری قرار گرفتند رتبه‌های برتر معرفی و از نفرات شایسته تقدیر نیز تجلیل به عمل آمد و جوایزی به آنان اهداء شد. همچنین به‌منظور تشویق و تقدیر از تمامی شرکت‌کنندگان در این جشنواره ،هدایایی به‌رسم یادبود برای آنان در نظر گرفته شد که برای آنان ارسال شد.
لازم به ذکر است دبیرخانه دائمی جشنواره قران و عترت در محل ساختمان مدیریت آموزش و ارزیابی عملکرد بانک کارآفرین قرار دارد و همکاران گرامی می‌توانند نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص جشنواره فعلی و همچنین هر چه پربارتر برگزار شدن جشنواره‌های آتی با شماره تلفن 88030230 مطرح کنند.

اسامی برگزیدگان و منتخبین به تفکیک رشته به شرح ذیل است:

 


تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید