سرمایه گذاری با کمترین ریسک با خرید گواهی سپرده مدت دار عام یکساله

تضمین سود، امکان نقدشوندگی در هر زمان و تاثیرنگرفتن از نوسانات بازار از مهم ترین ویژگی های گواهی سپرده مدت دار عام یکساله است که می تواند در شرایط تورمی این روزها، انتخابی مطمئن برای حفظ سر مایه و کسب سود باشد.
مشتریان محترم تا پایان شهریورماه فرصت دارند با مراجعه به شعب بانک کارآفرین در سراسر کشور نسبت به خرید گواهی سپرده مدت دار عام یکساله به عنوان راهی کم ریسک و مطمئن برای حفظ سرمایه و کسب سود اقدام کنند.
 تضمین سود، امکان نقدشوندگی در هر زمان و تاثیرنگرفتن از نوسانات بازار از مهم ترین ویژگی های گواهی مذکور است که می تواند در شرایط تورمی این روزها، انتخابی مطمئن برای حفظ سر مایه و کسب سود باشد. 
براساس ضوابط موجود، سود گواهی سپرده مذکور ۱۸ درصد است که ماهانه به حساب مشتریان واریز خواهد شد. همچنین امکان بازخرید کامل یا قسمتی از آن قبل از سررسید با نرخ سود ۱۰ درصد وجود دارد. مشتریان در صورت تمایل می توانند گواهی سپرده را به شکل کامل به بستگان درجه یک خود منتقل کنند. ضمن اینکه بازفروش گواهی سپرده از محل گواهی های بازخرید شده نیز امکانپذیر است. 
متقاضیان می توانند تا پایان شهریورماه سال جاری (۳۱ شهریور ۱۴۰۰) با مراجعه به شعب بانک کارآفرین در سراسر کشور نسبت به خرید این گواهی سپرده اقدام کنند. 
 
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید