تامین آتیه امید به مجمع نشست

مدیرعامل موسسه تامین آتیه امید کارآفرین در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت با ارائه گزارش عملکرد سال مالی منتهی به ۳۰ آذرماه ۱۳۹۹، از رشد دارایی ها گفت.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین،  مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام موسسه تامین آتیه امید کارآفرین با حضور اعضای هیات امنای موسسه (هیات مدیره بانک)، هیات مدیره موسسه، حسابرس مستقل و بازرس قانونی و حضور آنلاین همکاران برگزار شد. این جلسه باانتخاب دکتر محمدرضا فرزین به عنوان رییس، ناصر صنعتی نژاد به عنوان ناظر اول مجمع، مهدی سیف علی شاهی به عنوان ناظر دوم مجمع ومصطفی حسان مدیرعامل موسسه تامین آتیه امید کارآفرین به عنوان دبیرمجمع، جلسه رسمیت یافت. 

دکتر محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک کارآفرین و رییس مجمع  با تاکید بر این که اصل بر شفافیت است گفت:  فلسفه وجودی تاسیس موسسه تامین آتیه امیدکارآفرین برای ارتقا معیشتی و رفاه کارمندان بود و تلاش خود را خواهیم کرد که هر چه بیشتر در جهت رفاه کارمندان قدم برداریم.

وی با اشاره به تاثیر متقابل عملکرد بانک و صندوق بر روی یکدیگر مجددا بر اصل شفافیت در عملکرد و برنامه ها تاکید کرد و ارائه گزارش عملکرد موسسه را مثبت ارزیابی کرد.

در ابتدای این جلسه و پس از قرائت دستور جلسه مجمع، مصطفی حسان مدیرعامل موسسه تامین آتیه امید کارآفرین با ارائه گزارشی وضعیت عملکرد یک ساله موسسه تامین آتیه امید کارآفرین را تشریح و از برنامه های آتی این شرکت گفت.

مجمع موسسه تامین آتیه امید

وی  در گزارش خود فلسفه وجودی صندوق های تامین آتیه را ارتقا معیشتی و رفاه کارمندان و ثروت سازی و مدیریت بر ذخائر مالی در کنار ارتقاء احساس تعلق و وفارداری کارکنان و افزایش رضایتمندی کارکنان خواند و افزود: بر همین اساس خرید سهام لیزینک کارآفرین، پیگیری ارائه وام جهت خرید حق تقدم سهم بانک، برگزاری جلسات متعدد با مدیران و موسسات مشابه  و دهها اقدام دیگر در جهت نیل به اهداف تعیین شده تاسیس موسسه انجام شده است.

حسان به رشد خیره کننده ارزش دارایی ها بخصوص با سرمایه گذاری در سهام بانک و لیزینگ کارآفرین اشاره کرد و گفت: به تبعیت این امر رشد دارایی همکاران و بازدهی بالای آن صورت پذیرفته است.

طبق گزارش ارائه شده توسط حسان، تدوین سند برنامه استراتژیک موسسه، خرید درصدی از سهام شرکتهای زیر مجموعه بانک که در شرف عرضه در بورس ، خرید واحد اداری جهت استقرار دائمی و راه اندازی صندوق سرمایه گذاری مستمری بازنشستگی از برنامه های آتی این موسسه عنوان شدند.

وی همچنین در بخشی از گزارش ارائه شده خود ، در خصوص اهم سیاست های سرمایه گذاری موسسه در سال جدید فعالیت موسسه  تحت مدیریت اش با اشاره به این که در تصمیمات سرمایه گذاری ، اصول  تنوع بخشی ، نقدشوندگی، کمینه سازی ریسک، بهینه سازی مداوم سرمایه گذاری ها را رعایت خواهیم کرد، افزود: به منظور مدیریت ریسک چند اقدام را مورد توجه خاص  قراردادیم .

 

مجمع موسسه تامین آتیه امید

در ادامه حسابرس و بازرس قانونی موسسه به ارائه گزارش موسسه پرداخت و پس مطلوب خواندن عملکرد، اعضای محترم هیات امنا به تصویب صورتهای مالی موسسه پرداختند.

در این مجمع موسسه حسابرسی هشیار بهمند به عنوان حسابرس و بازرس قانونی برای سال مالی ۱۴۰۰ و همچنین روزنامه اطلاعات نیز به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت به مدت یک‌سال انتخاب شد.

تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید