مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه کارآفرین برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت بیمه کارآفرین برگزار شد و بر اساس مصوبات این مجمع با عنایت به سرمایه 9.504 میلیارد ریالی شرکت، به ازای هر سهم 120 ریال سود تعیین شد.
بر اساس گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، این مجمع در روز پنج‌شنبه 31 تیرماه برگزار شد و در ابتدای این نشست محمد حیدری‌ مدیرعامل بیمه کارآفرین با قرائت گزارش هیات مدیره با اشاره به عملکرد موفقیت‌آمیز شرکت تأکید کرد،با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و همت و تلاش همکاران متعهد و پرتلاش موفق شدیم در برخی شاخص‌های عملیاتی و ازجمله سودآوری، کارنامه موفقی داشته باشیم
بر اساس این گزارش در ادامه این نشست، با نظر موافق سهامداران، صورت‌های مالی سال 1399 به تصویب رسید.همچنین بر اساس مصوبات مجمع، حق حضور اعضای غیرموظف هیات مدیره به و همچنین پاداش سالیانه مدیرعامل و اعضای هیات مدیره مورد تصویب قرار گرفت.

 

مجمع بیمه

 

بر اساس این گزارش، موضوع معاملات 129 قانون تجارت مورد تأیید و تنفیذ اکثریت صاحبان سهام قرار گرفت. همچنین بر اساس مصوبات مجمع روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات به‌عنوان روزنامه رسمی شرکت تعیین شد.
بر اساس این گزارش، با نظر سهامداران ،با اعلام تنفس مقرر شد نشستی در تاریخ چهارشنبه 13 مرداد در ساعت 9 صبح، در محل شرکت تشکیل گردد و در خصوص برخی موضوعات تصمیم‌گیری شود.
شایان‌ ذکر است سایر اطلاعات این مجمع از طریق سایت کدال و سایت بیمه کارآفرین در دسترس علاقه‌مندان است.

 

مجمع بیمه

تاریخ انتشار: ۱ اَمرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید