دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام بانک کارآفرین

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام بانک کارآفرین در روز شنبه 15 آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
بانک کارآفرین (شرکت سهامی عام)
شماره ثبت : 157915
شناسه ملی : 10102006226
 

بدینوسیله به استحضار کلیه صاحبان محترم سهام می رساند ، جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام این بانک در ساعت 10صبح روز شنبه مورخ 1400/08/15 در محل سالن اجتماعات ساختمان اداری شماره 2 بانک کارآفرین واقع در خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت،کوچه کاج آبادی ، پلاک 75 برگزار می گردد. با عنایت به ابلاغیه شماره104/31 مورخ 1398/12/20 ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و ابلاغیه شماره  050/440/ ب/98 مورخ 1398/12/26سازمان بورس اوراق بهادار، در راستای رعایت بهداشت و حفظ سلامتی سهامداران محترم، تا اطلاع ثانوی برگزاری مجامع عمومی شرکتها صرفاً با حضورحداکثر 15 شخص حقیقی و حقوقی مقدور می باشد که با توجه به محدودیت های عنوان شده برای برگزاری مجمع، امکان مشاهده  آنلاین جلسه از طریق سایت بانک کارآفرین به نشانی www.karafarinbank.ir فراهم خواهد شد.

سهامداران و یا وکلای قانونی آنان جهت دریافت برگه ورود به جلسه می توانند درساعات اداری روز چهارشنبه مورخ 1400/08/12 به نشانی دفتر مرکزی بانک واقع در: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، ‌خیابان ناهید غربی، ‌پلاک 97، اداره سهام مراجعه نمایند.

ضروری است مستندات موید نمایندگی ، وکالت ، ولایت و یا قیمومت را حداقل سه روز قبل از تاریخ تشکیل جلسه مجمع عمومی به اداره سهام در قبال اخذ رسید تحویل شود.

با توجه به الزامات قانونی در خصوص ثبت صورت حاضرین در جلسه مجمع مذکور همراه داشتن اصل کارت ملی برای سهامداران ، وکلا و نمایندگان آنان جهت حضور در مجمع الزامی بوده و همچنین نمایندگان اشخاص حقوقی می بایست اصل معرفی نامه با سربرگ شخصیت حقوقی که به امضای مجاز و ممهور به مهر شرکت را ، جهت حضور ارائه نمایند.

دستور جلسه :

  • اتخاذ تصمیم نسبت به میزان سود تقسیمی.
  • تعیین پاداش اعضا هیات مدیره برای عملکرد سال مالی 1399.
  • اتخاذ تصمیم درباره سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی باشد.

برای ورود به مجمع کلیک کنید

تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید