اصلاحیه اطلاعیه پرداخت سود سهام بانک کارآفرین

اصلاحیه اطلاعیه پرداخت سود سهام بانک کارآفرین (شرکت سهامی عام) برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰
اصلاحیه اطلاعیه پرداخت سود سهام بانک کارآفرین (شرکت سهامی عام) 
برای سال مالی منتهی به ۱۳۹۹/۱۲/۳۰
با توجه به برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام بانک کارآفرین (شرکت سهامی عام) در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۵، سود سهام عملکرد سال مالی ۱۳۹۹ به شرح ذیل واریز می گردد:
۱- سهامداران محترم حقیقی دارای کد سجام :
 سود سهام سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام  نموده اند از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، به شماره حساب معرفی شده در سامانه سجام واریز می گردد.
لذا از سهامداران محترم تقاضا می شود جهت تسهیل در دریافت سود سهام خود، با مراجعه به سایت https://www.sejam.ir  نسبت به تکمیل ثبت نام در سامانه سجام اقدام نمایند.
۲- سهامداران  محترم حقیقی فاقد کد سجام و دارندگان مطالبات سود سهام سنواتی:
سهامداران حقیقی فاقد کد سجام و کسانی که سود سهام مصوب مجمع سال های گذشته را دریافت ننموده اند از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ از طریق اداره سهام  بانک به شماره حساب های معرفی شده واریز خواهد شد.
۳- سهامداران حقوقی، صندوق های سرمایه گذاری و سبد گردان ها:
از روز  دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ از طریق اداره سهام به شماره حساب های معرفی شده توسط ایشان پرداخت خواهد شد . ارائه آگهی ثبتی و آخرین تغییرات برای سهامداران حقوقی و آگهی تاسیس و مجوز فعالیت برای صندوق های سرمایه گذاری و سبدگردان ها الزامی است .
از سهامداران محترمی که تاکنون اطلاعات ارتباطی و شماره حساب خود را به بانک اعلام ننموده اند درخواست می شود با مراجعه به پست الکترونیکی stocks@karafarinbank.ir اطلاعات سهامداری را تکمیل و یا از طریق شماره دورنگار ۲۶۲۱۵۰۷۷ ارسال نمایند. 
آدرس ساختمان مرکزی بانک کارآفرین – اداره سهام 
تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، ناهیدغربی،  پلاک ۹۷،  طبقه اول، کدپستی ۱۹۶۶۹۱۶۴۷۵
پست الکترونیک : info@karafarinbank.ir
وب سایت : www.karafarinbank.ir
 
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید