رشد ۴۹ درصدی پرداخت تسهیلات ازدواج بانک کارآفرین

بانک کارآفرین در فاصله دو ماه آذر و دی در بخش پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج رشد ۴۹درصدی داشت.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین،این بانک به‌منظور ترویج سنت حسنه ازدواج، از ابتدای سال جاری۴۶۲ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج معادل ۳۶۶ میلیارد و نهصدمیلیون ریال به متقاضیان پرداخت کرد.

این در شرایطی است که تا چهارم آذر ماه سال جاری ۳۱۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت شده بود که این تعداد با رشد ۴۹ درصدی تا پایان دی ماه سال جاری به۴۶۲فقره تسهیلات رسید.

از نظر حجم تسهیلات پیش از این و تا چهارم آذر ماه در بانک کارآفرین۲۴۵ میلیارد و نهصدمیلیون ریال تسهیلات پرداخت شده بود که این رقم تا سی ام دی ماه به ۳۶۶ میلیارد و نهصد میلیون ریال رسید.

بر اساس این گزارش، تا کنون کلیه متقاضیان تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، جهت اخذ تسهیلات به شعب عامل بانک معرفی ‌شدند و در حال حاضر تعداد ۲۱۲ نفر متقاضی در حال طی کردن مراحل جهت اخذ تسهیلات هستند.

فرآیند دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در بانک کارآفرین به این شرح است؛ هر یک از زوجین به صورت جداگانه باید در سامانه تسهیلات وام ازدواج بانک مرکزی، ثبت نام و کدرهگیری دریافت کنند.

سپس توسط سرپرستی بانکی که در سامانه از طرف شخص متقاضی مشخص شده است، شعبه پرداخت کننده تسهیلات مشخص و برای فرد ثبت نام کننده، پیامک ثبت اطلاعات و شروع مرحله بعدی دریافت تسهیلات ارسال می شود.

در مرحله آخر فرد متقاضی باید به شعبه مراجعه کرده با ارائه مدارک لازم پرونده خود را تکمیل و وام ازدواج خود را دریافت کند.

شایان ذکر است این فرآیند نباید بیشتر از یک ماه زمان ببرد، در غیر این صورت فرد متقاضی باید مجددا ثبت نام کند.

تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید