ارائه خدمات ارزی بانک کار آفرین، به شرکتهای نفتی

بانک کارآفرین آماده ارائه انواع خدمات ارزی به شرکتهای نفتی و پتروشیمی است.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، بانک کارآفرین در راستای همگامی با مشتریان و ارتقا تعاملات فی‌مابین بانک و مشتری؛ فعالیت های ارزی خود را گسترش داده و قادر به ارائه خدمات متنوع برای شرکتهای فعال در حوزه نفت و پتروشیمی است.

ارائه خدمات ارزی که در قالب بانکداری شرکتی و بخش عملیات ارزی در بانک شکل گرفته است، امکان اعطای تسهیلات ریالی و ارزی، اعطای ضمانتنامه ریالی و ارزی در چارچوب ضوابط و مقررات بانک مرکزی ج.ا.ا.، اعطای گشایش اعتبار اسنادی داخلی دیداری و مدت دار،اعطای تسهیلات ریالی و ارزی از محل منابع صندوق توسعه ملی با رعایت ضوابط و مقررات را دارد.

بانک کارآفرین در راستای اهداف استراتژیک خود در بخش ارزی امکان ارائه انواع خدمات صرافی، بیمه‌ای، کارگزاری، لیزینگ را در قالب فعالیتهای بانکداری شرکتی ارائه می کند که فرصت مناسبی برای شرکتهای فعال در حوزه نفت و پتروشیمی است تا با انعقاد قرارداد امکان استفاده از این خدمات را داشته باشد.

در همین راستا بانک کارآفرین در سومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروپالایش که از امروز دوم اسفند ماه در مرکز نمایشگاهی جزیره کیش برگزار می شود،حضور دارد و میزبان شرکتهای نفتی و پتروشیمی است.

 

تاریخ انتشار: ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید