کارآفرین به نفتی ها خدمات مالی سفارشی می دهد

معاون امور بانکی از سفارشی سازی خدمات مالی در بانک کارآفرین برای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین؛ سهراب صادقی در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران که با شعار نفت دانش بنیان؛ تولید ایرانی، صادرات جهانی، در تهران برگزار شد، اعلام کرد: این نمایشگاه‌ها به دلیل تخصصی‌بودن، بهترین محل برای برقراری ارتباط شرکت‌ها، پیمانکارها، بانک‌ها و بیمه‌ها با یکدیگر هستند که به نوعی با تاثیرگذاری در صنایع مادر کشور، پرچم‌دار حوزه خودشان محسوب می‌شوند و همین موضوع ریسک همکاری با آنها را برای بانک‌‌ها کمتر می‌کند.

 بازدید از نمایشگاه نفت

وی با اشاره به سفارشی‌سازی خدمات متنوع مالی در بانک کار آفرین برای شرکت‌های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، تصریح کرد: در این قبیل نمایشگاه‌ها می‌توان خدمات بانکی را با توجه به نیاز هر شرکت، در یک بسته ویژه تعریف کرد تا امکان دریافت بهتر و بیشتر خدمات به شکل آسان و متناسب با نحوه فعالیت و نیازها، برای شرکت‌ها فراهم شود.
صادقی با اشاره به حضور موفق بانک کارآفرین در نمایشگاه پتروشیمی کیش در اسفند ماه سال گذشته، تاکید کرد: در ادامه تعامل و همکاری بانک کارآفرین با شرکت های فعال در صنعت نفت، جلسات مثبتی با شرکت های حاضر در نمایشگاه تهران نیز برگزار شد و به تفاهمات ضمنی و شفاهی با برخی شرکت‌ها رسیدیم که حوزه فعالیت آنها از نفت و گاز گرفته تا پتروشیمی و پالایش و ... را شامل می‌شود و هرکدام با توجه به نوع فعالیت‌شان، نیازهای متفاوتی هم دارند که از جمله می‌توان به درخواست تسهیلات، ضمانت‌نامه‌، اعتبارات اسنادی، انجام امورات ارزی مثل حواله‌جات ارزی، صرافی و... اشاره کرد.

نمایشگاه نفت

معاون امور بانکی بانک کارآفرین با اشاره به تاکید مدیرعامل بانک مبنی بر لزوم تکمیل زنجیره خدمات توسط بانک کارآفرین در سال جاری، اعلام کرد: بانک‌ها باید مجموعه‌ای از خدمات را به عنوان سوپرمارکت مالی به شرکت‌های تولیدی ارائه بدهند و در کنار ارائه انواع خدمات بانکی باید به سمت لیزینگ و بیمه رفت؛ به خصوص لیزینگ که می‌تواند علاوه بر رفع بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی، منافع بیشتری را هم نصیب شرکتها کند و نتیجه این اتفاق هم ارائه تخفیفات بیشتر و کاهش هزینه دریافت خدمات برای شرکت‌هاست. ما هم به عنوان بانک کارآفرین در همین مسیر حرکت کردیم و پیشنهادهای متنوعی در جلسات ارائه دادیم.

بازدید از نمایشگاه نفت
معاونت امور بانکی با همراهی مدیر بانکداری شرکتی، مدیر اعتبارات، رئیس اداره کسب و کار بانکداری شرکتی و رئیس منطقه یک شعب تهران بانک، به منظور ارتقا تعاملات فی مابین با شرکت های مطرح این حوزه که نزد بانک، دارای تعاملات مالی و اعتباری هستند، طی بازدیدی چند ساعته از این نمایشگاه با کرامتی مدیر عامل شرکت نفت پارس، دوستی مدیر عامل شرکت پالایش نفت آفتاب، مدیران گـروه صنعتی فاتح صنعت، هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و صندوق توسعه فناوری های نوین دیدار کردند.


تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید