دیدار تیم ملی فوتسال عراق و بانک کارآفرین به تساوی رسید

تیم ملی فوتسال عراق که برای برگزاری اردوی آمادگی در شیراز به سر می برد در یک بازی تدارکاتی و دوستانه مقابل تیم بانک کارآفرین مساوی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، این بازی که شامگاه جمعه در سالن ورزشی شهر جدید صدرای شیراز برگزار شد، هر دو تیم به تساوی یک بر یک دست یافتند.
تیم بانک کارآفرین با مربیگری میشل پطروس به مصاف تیم ملی عراق رفت و در بازی دوستانه و خوب توانست حریف خود را متوقف کند.
در این بازی  حیدرمجید از تیم عراق در ابتدا توانست دروازه تیم بانک کارآفرین را باز کند و سپس مصطفی قاسمی بازی را به تساوی کشاند، تا این دیدار با نتیجه یک بر یک مساوی تمام شود.

بر اساس این گزارش؛ با حضور تیم ملی عراق در شیراز جهت انجام اردوی آماده سازی، با هماهنگی های بعمل آمده بین مسئولین تیم فوتسال بانک کارآفرین و کادر فنی تیم ملی فوتسال عراق مقرر شده بود تا مسابقه ای دوستانه بین دو تیم برگزار شود.
طبق اعلام فدراسیون فوتبال عراق، تیم ملی فوتسال عراق به منظور حضور پرقدرت در جام ملت‌های آسیا، اردوی آماده‌سازی خود را در شیراز برگزار کرد و در یکی از مسابقات آمادگی خود به مصاف تیم فوتسال بانک کارآفرین رفت. 
تیم ملی فوتسال عراق در جام ملت‌های آسیا که مهرماه سال جاری در کویت برگزار می شود با تایلند، عمان و کویت میزبان هم‌گروه هستند.

برای مشاهده گزارش تصویری کلیک کنید

تاریخ انتشار: ۲۹ اَمرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید