حضور فعال بانک کارآفرین در هشتمین نمایشگاه کیش اینوکس

بانک کارآفرین به همراه گروه مالی خود در چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی «کیش اینوکس» حضور خواهد یافت.
به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، این بانک به همراه شرکت‌های زیر مجموعه خود از جمله «لیزینگ کارآفرین»، «بیمه کارآفرین»، «کارگزاری کارآفرین»، «صرافی کارآفرین» و همچنین کارشناسان حوزه بانکداری تجاری، شرکتی و سرمایه گذاری در نمایشگاه کیش اینوکس حضور خواهد یافت تا به صورت همه جانبه پاسخ گوی مخاطبین باشد.
این نمایشگاه با حضور نخبگان اقتصادی کشور به محلی برای ارائه تصویری کامل از قابلیت‌ها، ظرفیت‌ها و شرایط کلان کشور، تقارن و تبادل اطلاعات فعالان اقتصادی داخلی و بین‌المللی و برگزاری نشست‌های تخصصی با موضوعات روز اقتصادی در ابعاد کشوری و جهانی تبدیل خواهد شد.
نمایشگاه کیش اینوکس فرصت تازه‌ای برای بازنگری اقدامات انجام شده و ترسیم چشم اندازهای نو در حوزه اقتصاد است که انتظار میرود به گسترش ارتباطات تجاری و اقتصادی میان اضلاع اقتصاد کشور اعم از ارکان بازار سرمایه، بانک‌ها، بیمه ها و دیگر مشارکت کنندگان بینجامد.
این نمایشگاه از ۲۵ تا ۲۸ مهر ماه سال ۱۴۰۱ در منطقه آزاد کیش برگزار می شود.نمایشگاه اینوکس در طول سال های برگزاری از حمایت‌ها و مشارکت‌های گسترده وزارتخانه ها، دستگاه ها و فعالین اقتصادی بخش های دولتی و خصوصی و همچنین مشارکت‌کنندگان بین المللی برخوردار بوده است.
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید