اتفاق جالب در مراسم اهدای جوائز قرعه کشی بانک کارآفرین

دو جایزه یک میلیارد ریالی بانک کارآفرین توسط برندگان در جهت حمایت از کودکان در حال تحصیل مناطق محروم به بنیاد کودک و خیریه مدرسه ساز اهداء شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین؛ در مراسم اعطای هدایای برندگان دومین جشنواره حسابهای قرض الحسنه نیک آفرین، اکبر بابایی نماینده شرکت عمران آذرستان بعنوان یکی از برندگان جایزه یک میلیارد ریالی بانک کارآفرین در راستای مسوولیت اجتماعی این شرکت و به جهت حمایت از کودکان مناطق محروم هدیه یک میلیارد ریالی خود را به بنیاد کودک بخشید تا در جهت حمایت از کودکان این منطقه هزینه شود.

اذرستان

همچنین در این مراسم خانم فاطمه مژگان قاضی یکی دیگر از برندگان جایزه یک میلیارد ریالی بانک که از خیرین مدرسه ساز بود، نیز اعلام کرد؛ جایزه یک میلیارد ریالی و سپرده ریالی خود را صرف ساخت مدرسه در یکی از مناطق کم برخوردار کشور خواهد کرد.

قاضی برنده نیک آفرین
گفتنی است، بانک کارآفرین در سالهای گذشته در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی خود تجهیز، ساخت، بازسازی و نوسازی مدارس در مناطق محروم را در دستور کار خود داشته و دارد، به گونه ای که تا کنون چندین مدرسه با نام کارآفرین در استان "سیستان و بلوچستان" و "کرمانشاه" را افتتاح کرده است.
بانک کارآفرین در ایفای تعهد مسوولیت اجتماعی خود هر ساله اهدای بسته های کمک آموزشی به مناطق محروم را در دستور کار خود دارد، که همزمان با آغاز سال جدید تحصیلی این بسته ها به مدارس مناطق محروم و کم برخوردار  ارسال می شود.


تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید