تقدیر رییس کل بانک مرکزی از حمایت‌های اشتغال آفرینی بانک کارآفرین

دکتر فرزین رییس کل بانک مرکزی در بازدید از غرفه بانک کارآفرین ، از تلاش‌های این بانک در حمایت از کارآفرینی و اشتغال‌زایی تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، صبح امروز دکتر محمدرضا فرزین رییس کل بانک مرکزی و دکتر نوروزی سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با همراهی دکتر احمد بهاروندی مدیرعامل بانک کارآفرین با حضور در نمایشگاه «تلاش با برکت»از غرفه بانک کارآفرین بازدید کرد. 
در این بازدید که با همراهی محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت و سایر مدیران عامل بانک‌ها انجام شد، رییس کل بانک مرکزی ضمن صحبت با کارآفرینان حمایت شده از سوی بانک کارآفرین ابراز امیدواری کرد که در سال‌های آتی شاهد موفقیت های بیشتر بانک و کارآفرینان باشیم.

 

برکت

در این بازدید دکتر بهاروندی توضیحاتی در خصوص فرآیند و میزان اعطای تسهیلات و اقدامات انجام‌ شده توسط بانک کارآفرین در راستای حمایت از تولید و اشتغال ارایه کرد. 
گفتنی است، نخستین جشنواره و نمایشگاه "تلاش با برکت" به همت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و در راستای تحقق شعار سال با حضور مدیران عامل بانک‌های کشور، تسهیل گران بنیاد برکت، مسئولان دستگاه‌های اجرایی کشور، خیرین و کارآفرینان برتر در محل دائمی نمایشگاه‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برگزار شد.

نمایشگاه برکت

 

برکت

تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید