اخبار اقتصادی

چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸
نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ از مصوبه این کمیسیون برای پرداخت وام ازدواج ۵۰ میلیون تومانی به هر یک از زوج‌ها در سال آینده خبر داد.
...
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸
رییس کل بانک مرکزی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: تمرکز اصلی بانک مرکزی بر کنترل پایه پولی، کنترل نقدینگی و تأمین کالاهای اساسی و ضروری کشور است.
...
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه برخی تصور می کردند، در تحولات اخیر نرخ ارز از کنترل بانک مرکزی خارج می شود، گفت: با تدبیر بانک مرکزی و از طریق کنترل
...
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸
آیئن نامه اجرایی عملیات بازار باز و خرید و فروش اوراق مالی اسلامی و وثیقه گیری اوراق در ازای اضافه برداشت بانک‌ها توسط بانک مرکزی ابلاغ شد.
...
پنج شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸
رئیس کل بانک مرکزی گفت: به مردم اطمینان می‌دهیم که شرایط اقتصادی کشور نه تنها بد نیست،بلکه با شیوه‌های بهتری که برای تامین ارز و فروش نفت یافته‌ایم وض
...
سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸
وزیر امور اقتصاد و دارایی از بخش خصوصی خواست برای تامین مالی بواسطه نهادهای خارجی در قالب فاینانس یا جذب سرمایه گذاران خارجی به دولت کمک کند.
...
سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸
رئیس کل بانک مرکزی گفت: کاری که ما اقتصادی‌ها می‌توانیم انجام دهیم، مقابله با فشار اقتصادی آمریکاست و اینکه بتوانیم اقتصاد مقاومتی را تقویت کنیم و آثا
...
یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸
وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه رشد اقتصادی بدون حتی یک ریال وام بانک مرکزی تعجب‌برانگیز شد، گفت : پیش‌بینی دلار ۴۰ هزار تومانی برخی اساتید محقق نشد.
...