تسهیلات ارزش سلامت

تسهیلات ارزش سلامتبانک کارآفرین با هدف قدردانی از مدافعان سلامت کشور و پاسخگویی به نیازهای ایشان و تسهیل شرایط دریافت تسهیلات برای این قشر معزز از طرح ارزش سلامت رونمایی کرد.

هدف بانک کارآفرین از اجرای این طرح، مشارکت در توسعه و بهسازی بخش درمان و پزشکی بوده که در نهایت به بهره‌مندی بیشتر و گسترده‌تر جامعه از خدمات درمانی و پزشکی منجر خواهد شد.

پزشکان و پرسنل مراکز درمانی نظیر بیمارستان ها،کلینیک ها، و... دارای قرارداد و تفاهم نامه همکاری با بانک، می‌توانند با ارائه معرفی نامه از انواع تسهیلات طرح ارزش سلامت جهت خرید مواد اولیه، خرید تجهیزات و لوازم کار، خرید مطب یا محل فعالیت و همچنین تعمیر و بازسازی آن بهره‌مند شوند.

گروه‌های هدف طرح ارزش سلامت به شرح جدول زیر است:

گروه هدف
شرح گروه هدف
گروه پزشکی (عمومی و متخصص) پزشک
دندانپزشک
داروساز
روانپزشک
دامپزشک
سایر رشته‌های مرتبط پزشکی  دندان‌ساز
کلیه رشته‌های روانشناسی و مشاوره
 مامایی
 اتاق عمل و هوشبری
کارشناس و کارشناس ارشد رشته‌های مرتبط پزشکی
مراکز مشاوره و خدمات پرستاری در منزل
دکترای علوم آزمایشگاهی

سقف تسهیلات طرح حاضر متناسب با گروه هدف مشخص شده در طرح حداکثر معادل 20 میلیارد ریال برای خرید محل فعالیت/ مطب، 15 میلیارد ریال جهت خرید تجهیزات، مواد اولیه و لوازم مصرفی مورد نیاز و یک و نیم میلیارد ریال جهت تعمیر و بازسازی محل فعالیت/ مطب می باشد.

نرخ سود تسهیلات اعطایی در طرح ارزش سلامت، مطابق با نرخ سود ابلاغی از سوی بانک مرکزی ج.ا.ا و حداکثر مدت بازپرداخت تسهیلات نیز بابت خرید مطب یا محل فعالیت، خرید تجهیزات سرمایه ثابت، تعمیر و بازسازی محل فعالیت/ مطب برابر با 60 ماه، و بابت تسهیلات سرمایه در گردش خرید مواد و لوازم مصرفی برابر با 12 ماه می‌باشد

مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح ارزش سلامت بانک کارآفرین می‌توانند با مرکز تماس این بانک به شماره 23350-021 تماس حاصل نموده و یا به یکی از شعب آن مراجعه فرمایند.